GTA Srbija (patch for San Andreas)

Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
276
GTA San Andreas (GTA Srbija patch)

nIXDVcD.jpg


Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
276

Izašla je nova verzija GTA Srbija moda, dostupan je i link za preuzimanje​

Mnogi gejmeri se sećaju GTA Srbija moda iz ranih 2000-tih koji je donekle uspeo da prenese tadašnju atmosferu iz Srbije u San Andreas. Najupečatljiviji detalji ove modifikacije za Rockstarovu popularnu igru su bile bande koje su zamenjene navijačima raznih timova, kao i policija koja je vozila “Stojadina”. Primorani smo bili da čekamo čitavu deceniju kako bismo dobili noviju i upotpunjeniju verziju ovog moda, a čekanje se izgleda isplatilo.​
GTA Srbija mod iz 2006 je prvi mod na ovu temu, koji je imao dosta nedostataka. Sem nekolicine promenjenih vozila i tekstura nije imao ništa više ponuditi igraču. Ovaj projekat, započet 2020, vam nudi mnogo više. Sva vozila su promenjena, kao i svaka tekstura. Nove radio stanice, sa muzikom prilagođenom našem podneblju, sa radio voditeljima koji pričaju na srpskom, kao i mnoge poznate ličnosti poput Coby-ja, Miloša Milakovića, Električnog Orgazma, Teše Tešanovića, Rokija Vulovića i mnoge druge koje se pojavljuju u vidu cameo-a ili kao voditelja na radio stanicama u igrici su samo jedan od detalja na koji smo obratili pažnju kako bi doživljaj igrača bio autentičan. Na kraju krajeva, uvek se možete i sami uveriti u to, tako što ćete preuzeti mod, sasvim besplatno!​

Autor moda: Boris Dojcinovic
Websajt: https://www.gtasrbija.net/



gallery15.jpg


GTA-Srbija-3.jpg


GTA-Srbija-4.jpg


Screenshot_34.png


Screenshot_2022-06-27_203431.png

Link za preuzimanje:
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
26.10.2014
Poruka
562
Narode pozdrav, treba mi jedna informacija. Da li ima neko mozda kod sebe GTA Podgoricu, to je onaj stari mod za Vice City ja mislim, nigde nema da se skine.
 
Natrag
Top