Šta je novo?
Član
Učlanjen(a)
23.06.2009
Poruka
3
Da li neko moze da mi pomogne u vezi GTA IV?
Moj HD ima slabiju memoriju, e sada posto GTA IV full game
zauzima 18 GB ja ga necu moci instalirati. Ali na nekim web stranicama sam
vidjao da su neki korisnici uspjeli da skrate GTA IV igricu.
Ako je neko zainteresovan, bio bih mu veoma zahvalan ako mi pomogne
jer ne mogu propustiti ovakvu EXKLUZIVU.

Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
434
Rile reci na kojim si stranicama to vidjao,ako vidimo o cemu se radi mozda i mozemo pomoci.
Probaj nesto da izbacis,npr radio stanice (muziku),jezike ili tako nesto to bi trebalo da smanji zahtevnost za hardom.

Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.06.2009
Poruka
3
Pa ja bih rekao da gta iv zauzima 13 gb samo ako je skracen mislim da nije potpun

Član
Učlanjen(a)
23.06.2009
Poruka
3
PREKO BITTORRENT PROGRAMA MI SE UPRAVO DAUNLOADUJE GTA IV DVD1.iso 4GB i DVD2.iso 4GB SAD TU IMA JEDNO UPUTSTVO KOJE KAZE KAD SE BUDE ZAVRSILO SKIDANJE ONDA POMOCU DAEMON TOOLS PROGRAMA MOUNT THE IMAGE OR BURN IT OVO BURN JE JA MISLIM DA GA NAREZEM A MOUNT NE ZNAM. MEDJUTIM AKO BIH JA U INSTALACIJI SKRATIO JEZIKE I RADIO STANICE MOZDA BIH GA I MOGAO INSTALIRATI ALI MENI STVARA PROBLEM TO STO MENI SADA VEC ZAUZIMA PRVI DISK I DRUGI 8GB I SADA DA OTVORIM INSTALACIJU ZA 13 GB NE BI MI MOGLO STAT A STO SE TICE NAREZIVANJA JA NEMAM DVD REZAC NEGO SAMO ZA CD. A TAKODJE SAM VIDJAO DA SU NEKI KORISNICI USPJELI DA OD IGRICE NA CDEU NAPRAVE KAO DA JE NA DVDU A MENI BI MNOGO POSLUZILO KADA BI NAREZO OVAJ DVD1 I DVD2 NA CDEOVE ALI JA TO NE ZNAM DA LI UOPSTE POSTOJI MOGUCNOST ZA TO.

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
PREKO BITTORRENT PROGRAMA MI SE UPRAVO DAUNLOADUJE GTA IV DVD1.iso 4GB i DVD2.iso 4GB SAD TU IMA JEDNO UPUTSTVO KOJE KAZE KAD SE BUDE ZAVRSILO SKIDANJE ONDA POMOCU DAEMON TOOLS PROGRAMA MOUNT THE IMAGE OR BURN IT OVO BURN JE JA MISLIM DA GA NAREZEM A MOUNT NE ZNAM. MEDJUTIM AKO BIH JA U INSTALACIJI SKRATIO JEZIKE I RADIO STANICE MOZDA BIH GA I MOGAO INSTALIRATI ALI MENI STVARA PROBLEM TO STO MENI SADA VEC ZAUZIMA PRVI DISK I DRUGI 8GB I SADA DA OTVORIM INSTALACIJU ZA 13 GB NE BI MI MOGLO STAT A STO SE TICE NAREZIVANJA JA NEMAM DVD REZAC NEGO SAMO ZA CD. A TAKODJE SAM VIDJAO DA SU NEKI KORISNICI USPJELI DA OD IGRICE NA CDEU NAPRAVE KAO DA JE NA DVDU A MENI BI MNOGO POSLUZILO KADA BI NAREZO OVAJ DVD1 I DVD2 NA CDEOVE ALI JA TO NE ZNAM DA LI UOPSTE POSTOJI MOGUCNOST ZA TO.
I ti sa takvim računarom hoćeš da igraš GTA IV...ja ti preporučujem da kupiš noviji računar pa se tek onda upustiš u downloadovanje, GTA neće nigde pobeći,...poozz

p.s. i nemoj pisati velikim slovima, jer je to zabranjeno.

Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
10
Evo ja imam kompletno upustvo za instaliranje GTA 4. Samo neobracajte paznju na ono, dvd1,dvd2. To sam ja kupio narezan gta 4. A one programe morate skinuti sa interneta.

Kod:
http://rapidshare.com/files/325485188/uputstvo.rar

Učlanjen(a)
17.03.2010
Poruka
1
E moze li neko da mi pomogne u vezi sa GTA 4.Pri zavrsavanju instalacije mi pise ubaci DVD 1 da bi dovrsio instalaciju,ja tako i uradim ali mi posle pise ovo ''Setup could not find a file on the specified path or disc.Please check that the proper disc is inserted or specify a new path.Pokusavao sam sve ali ne pomaze.Hvala