Gsmart GS202 - Problem

Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
145
Ovako ljudi , dobio sam telefon za dzabe od jedne osobe da ga ne bi bacila jer je poceo opasno da zeza.
Ono sto se desava je to da se telefon bukvalno na svakih 30 sekundi restartuje (nekad ne) ,
kad se udje u podesavanja reaguje samo na podesavanja za bluetooth i wifi ostalo nista e posle 3-4 sekunde izbaci "Process system isn't responding. Do you want to close it"?
Wait / OK". Pokusavao sam nekoliko stvari koje sam pronaso na netu HardReset , vadjenje baterije i drzanje power dugmeta i tako to ali nije uspelo nista. Imate li mozda neki predlog ?
Marka telefona je u nazivu teme. Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Ovako ljudi , dobio sam telefon za dzabe od jedne osobe da ga ne bi bacila jer je poceo opasno da zeza.
Ono sto se desava je to da se telefon bukvalno na svakih 30 sekundi restartuje (nekad ne) ,
kad se udje u podesavanja reaguje samo na podesavanja za bluetooth i wifi ostalo nista e posle 3-4 sekunde izbaci "Process system isn't responding. Do you want to close it"?
Wait / OK". Pokusavao sam nekoliko stvari koje sam pronaso na netu HardReset , vadjenje baterije i drzanje power dugmeta i tako to ali nije uspelo nista. Imate li mozda neki predlog ?
Marka telefona je u nazivu teme. Pozdrav

Pa pod predpostavkom da je neki softverski bag mozes probati da ga preflesujes novim softverom!
E sad koliko bi to bilo preporucljivo jer se fon stalno gasi ne bih mogao da ti kazem ali najverovatnije da ne bi bilo preporucljivo!
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
145
Evo sad je vec neko vreme na usb , puni se i do sad se nijednom nije ugasio , cak je sve proradilo za divno cudo posle nekih pola sata. Mislis da bi flesovanje popravilo stvari ? Nemam neka iskustva sa android telefonima.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Evo sad je vec neko vreme na usb , puni se i do sad se nijednom nije ugasio , cak je sve proradilo za divno cudo posle nekih pola sata. Mislis da bi flesovanje popravilo stvari ? Nemam neka iskustva sa android telefonima.

Mozda je i kod tebe isti ili slican problem kao kod ovog tipa!
Pa zavisi ko ga je koristio i kako ako je fon mozda pun raznoraznih gluposti mozda ga treba mao rasteretiti!Mada uvek je po meni bolje flesovanje jer kao i kompu stavis mu nov os i malo ce prodisati!

 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
145
Ajd probacu flesovanje , sta me kosta , samo pronadjem kako se radi pa javljam sta je i kako . Inace @Komsija76 hvala ti.
 
Natrag
Top