Greasemonkey in Opera

Član
Učlanjen(a)
18.03.2010
Poruka
46
Greasemonkey in Opera
Ja sam instaliro dodatak na Operu 10.53 i kasnije dodao novu Beta verziju Opere 10.54. Imo sam velikih problema:
A. Prilikom otvaranje e-pošte kod Telekoma pojavljivao mi se tekst u vidu spama (razne brojke i slova u ogromnoj veličini i nisam mogao da ga obrišem). Obrisao sam svu poštu (primljenu i odlaznu), međutim nisam uspio da obrišem spam poštu. Iz tehničke službe Telakoma ,čovjek mi kaže da nevidi nikakvu poštu a opet kod mene ona postoji i nemogu da je obrišem. Kad sam otvarao poštu preko IE vidio sam da sam dobio poštu od dva foruma. Pogledam i nema tkz. spama, kad poštu otvorim sa Operom opet mi se javlja spam. Iz Telekoma ljudi gledaju i kažu mi da nema nikakve spam pošte. Oni su mogli da izbrišu tkz. spam ali ja ne.
B. Na forumima kada bih kucao neki tekst, dešavalo se da mi potpuno blokira tu stranicu i da ništa nisam mogo ni da vidim ni da kucam dalje tekst.
C. Imo sam tada instaliran Windows 7 Ultimate ( 32 bit).
D. Kada sam ponovo instaliro Windows 7 i Operu 10.53 više nisam imao tih problema.

Pitanje. Šta je moglo da dovede do pomenutog problema? Instalaciju tog dodatka sam uradio prema uputstvu koje sam ovde našao.
Zahvaljujem na pomoći!
 
Natrag
Top