GRAND SHOW je jadan

Član
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
56
ja ne wolim narodnu muziku kao ni turbo-folk,a grand sxow je mnogo jadan...moja baba slusxa grand,a i roditelji ponekad...wacko2:(mislim da je ta emisija prosta i odwratna,samo waljaju pare,a ne prawe dobru muziku...swako ima prawo izbora koju ce muziku slusxati,nemam nisxta protiw onix koji sxlusxaju owakwu wrstu muzike,ali mislim da grand sxow zaglupljuje ljude...i narawno uzima pare.to je moje misxljenje,a da cxujemo wasxe...?​
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
pa svako ima pravo na svoje misljenje.. Neko voli narodnu muziku neko ne.. Ja iskreno nemam nista protiv njih ponekad ih pogledam sa svojima a da ih slusam ne bas sve al pojedine da....
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Meni su zanimljive ove Zvezde Granda,a ovo ostalo i ne gledam bas cesto,a da uzimaju pare od naroda,to stoji,koliko samo licitacija ima...
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Al nije se niko prije dosjetio toga... Niko nije kriv narodu.. Licitiraju ovi jel daju stan daju i to je to....
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Grand show u glavnom propagira te `zvezde granda`. Ja protiv toga nemam nista. To je jedna `organizacija`, koja pruza sansu mladim pevacima, talentima, da se pokazu i dokazu. Pa da na osnovu svog umeca, zaradjuju novac. Iskreno, slusala sam ih i meni se cini da zaista znaju pevati. Na tim audicijama prolaze samo oni koji su bas dobri u tome. Bez obzira na godine i izgled. To je uvideo svako, ko je i jednom pogledao audiciju. A druga je stvar, ko sta voli slusati, koju vrstu muzike. Pink nemam, pa ne mogu komentarisati ostalo.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Da a sto se tih mladih zvijezda tice Sasa Popovic i Zika Jaksic sigurno znaju da odaberu one prave jer ljudi su u tom poslu preko 30-40 godina..
 
Natrag
Top