Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
10
Treba mi pomoc oko graficke. Gde se nalazi u NVIDIA C-panel da se smanji broj obrtaja ventilatora jer je bucan previse a ocistio sam prasinu ( obriso, usiso ) ali ipak bruji ponekad :)
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
10
To se samo desava jednom kad ga upalim traje oko 5 minuta i prestane i opet nekad u toku dana ( radi komp cjeli dan )
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ma ko sto kolega kaze, 90% da je raskliman, a to da smanjis obrtaje cisto sumnjam da se moze, ne mozes to promijeniti to struja radi
 
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Probaj ovako ako ne pomogne onda nista.Na ventilatoru od graficke ima naljepnica na sred ventilatora, skini je polako jer ces je vratiti ne moras je ni skroz skidati eto samo toliko da na sredini vidis jednu rupicu e u tu rupicu moras da nakapas 3 kapi ulja da podmazes ventilator.Ulje koje ces koristiti da to podmazes mora biti ulje koje se koristi za podmazivanje sivacih masina to svaka snajderica ima pored masine.Ali zapamti samo 3 do 4 kapi u rupicu i onda vratis onu naljepnicu.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2009
Poruka
59
Nema zasto da se sekiras, ako ti ne uspe sa podmazivanje, ostavi tako. Masina je to, s obzirom da je hladno mora malo da zagreje, da stabilizuje rad kad se pokrene... To se desava i kod mene nekih 1-2min kad se pali.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.384
Zavisno od maticne i naravno BIOS-a, imas ta podesavanja za GPU i CPU (u BIOS-u), obicno je to na boljim plocama, koje imaju fino podesavanje za hardware i bolju naponsku sekciju, a moze kao sto kaze covek iznad software-ski.
 
Natrag
Top