Graficka na laptopu ne radi

Član
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
114
Nije tačno.
Radi procesorska ntegruša po defoltu uvek, a Ati (nVidija, nebitno, dodatna grafa) može da bude defektan. Iz višedecenijskog iskustva.
Čak i tamo gde fabrički nije izvedena instalacija procesorske integruše a crkne nezavisna grafika, moguće je bilo izvlačenjem dodatnih vodova da se osposobi lap. Ali to je neka druga priča.
Link ka tim drajverima sam već postavio.
"Pregrejanost" nije ta koja dozvoljava ili ne instalaciju drajvera, nego defekt. I to grafičkog čipa, kada grafička memorija ima problem, brljavi prikaz.
U njegovom slučaju, nisam siguran da li je Ati poluispravan. Korisnik nažalost nema dovoljnoi znanja za potpunu dijagnostiku, mene iskreno mrzi da ovde pišem romane.

Čovek ima taj lap, nema nikakve poente sada da ga pljuješ.

Miloše, ok, to baš su starije igrice, funkcionisaće. E sad, ne vidim svrhu njihovog igranja na takvom laptopu, ali to je već tvoja stvar :)
Ma totalno sam izasao iz koloseka za sve vrste ispitivanja od kad sam na laptopu a nemam ni vremena, posao je robija. Meni je ipak dozivljaj kad se zavalis i odigras nesto na krevetu. Msm kad budem hteo nesto bolje da igram onda ce doci i bolja masina.. ;)

Crysis 3, Assassin's creed 3... Kako to strasno zvuci bas starije igrice.. A ja sam jos kod prvih delova prestao sa igranjem igara tako da ce to kod mene biti premijera hahaha
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
22
Možda ta grafika nema podršku za win 10. Proveri.
Ili instaliraj win 7 možda sve proradi u fulu.
 
Natrag
Top