Gradnja u toku legalizacije?

Član
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
2
Mozda i nije pravo mesto za postavljanje pitanja, te se unapred izvinjavam, ali nisam uspeo da se snadjem gde bih drugo mogao da stavim temu, a i odgovor mi je jako bitan i hitan.
Razmisljam o kupovini nezavrsene kuce, koja se nalazi u Kaludjerici, konkretnije zavrseno je samo prizemlje i na prvoj ploci postavljen privremeni krov. Predati su papiri za legalizaciju. Da li je moguce nastaviti gradnju sprata (i pod kojim uslovima) dok je postupak legalizacije u toku?
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2010
Poruka
15
Nije dozvoljeno gradjenje bez Gradjevinske dozvole, sto znaci dok god ne budes imao u rukama dozvolu za gradnju gradis na vlastiti rizik od sankcija gradjevinske ispekcije,... uglavnom je moguca prijava susjeda...
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2011
Poruka
3
Ja bih takodje da pitam.... u zemljotresu mi je srusena kuca.... od opstine nisam dobio nista. Morao sam da je srusim i zapocnem izgradnju nove kuce. Prijavio sam legalizaciju koja mi je produzena za godinu dana.. u medjuvremenu mi je srusena kuca. DA LI CU IMATI PROBLEMA ...Nemam uradjen projekat ni za prethodnu jer nisam uspeo da ga uradim. Hocu li imati problema. Napominjem kuca koju sam kupio nije bila legalizovana kao ni mnoge u mojoj ulici
 
Natrag
Top