Gorki Plodovi

Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
108
Jel gleda neko seriju, kako vam se čini?
Meni je super, samo mi glupo što pobiše sve.
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
extra serija mada na neki nacin mi se svidja zavrsetak
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
30
Serija na nivou, surovo realna, samo sto to neko nece da uzme za stvarno... bas nesto drugcije od svih ostalih do sad
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2010
Poruka
5
Meni se bas svidela. Odledala sam je celu i zao mi je sto je nisu nijednom reprizirali. A repriziraju " Selo gori, a baba se ceslja" i " Porodicno blago" po ko zna koji puta. Volela bih da skinem seriju sa neta da je imam na cd-u pa kad pozelim odgledam... ali, nemogu da nadjem, nasla sam neku gde ton kasni
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2011
Poruka
1
To je serija koju sam sasvim slucajno poceo da gledam. Televizor mi je bio upaljen i ja sam na kratko bacao pogled na ono sto se desava. Mislio sam da je opet neko nase njesra od serije. Medjutim... kako je ta epizoda odmicala ka kraju (mislim da je bila 2. ili 3.) ja nisam skidao pogled sa tv-a. Onda sam odgledao opet slucajno i sledecu epizodu i jos jednu i onda vise nisam mogao da prestanem da gledam. To je jedna od nasih najboljih serija. Dobra glumacka postava,dobra gluma (sto u poslednje vreme nije bas slucaj) i sama radnja koja nam je jako poznata iz nekog proslog i sadasnjeg vremena.
Jos bih istakao i jednu stvar u vezi serije koja je u drugom planu ali meni je jako bitna a to je muzika... Nas maestralni Bora Dugic je odradio odlican posao i stavio zrno svog talenta i tako zaokruzio jednu pricu bas onako kako to i treba da bude.
Eto toliko od mene, nije puno ali mislim da ce onaj ko procita moje utiske dobiti zelju da odgleda makar jednu epizodu :)))
Ja inace ne gledam domace filmove i serije a posebno dramskog karaktera ali ovo je nesto sto sam morao da odgledam jer je stvarno dobro al BAS BAS.
 
Natrag
Top