Gorenje indukcioni rešo senzor

Učlanjen(a)
13.01.2016
Poruka
275
Original je postavljen odavno, ali ga nisam ni primetio jer sadrži uopštene ideje,
dok sam ja tražio i očekivao odgovor koji tačno je senzor u konkretnom slučaju.
Sada pitah zašto se ponavlja taj "savet" juče u 17:30,
kad sam već javio da je problem rešen sa originalnim delom u 11:54,
dakle pet i po sati kasnije.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
496
Очекивања су била превише оптимистична, обзиром да је форум општег карактера. Али зато и постоји овлашћени сервис који има и шеме, обезбеђује оригиналне делове и поправља.
 
Učlanjen(a)
13.01.2016
Poruka
275
Nema veze. Uživaj da daješ opšte savete, ali kad neko traži preciznu informaciju moj ti je savet da prepoznaš da se to traži, pa preskoči javljanje sa informacijama koje svi znaju. Nije ni od kakve koristi. Vidim da si se za pet godina javio 460 puta, ili svaki četvrti dan u proseku.. To govori o kvalitetu tvojih komentara. Što se kaže prelazak kvaliteta u kvantitet. Pozdrav i odustajem od ove prepiske.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
496
Има везе, тражио си помоћ и паметовао си са диодом, кад се испоставило да сам био у праву онда ти је криво што ти није дата тачна ознака.
За информацију, ја сам свој Цептер индукциони решо сам поправио и ником нисам замерио што је било шта изјавио, било то корисно или не. Узео сам мерни инструмент и испитивао компоненте и напоне на појединим местима и тако дошао до решења. Обраћао сам се на више места али нико ми није пружио конкретну помоћ, коју си ти узгред тражио, иако сам и ја наводио податке о моделу и још понеке податке, чак се врло мало људи уопште јавило да коментарише.
Надао сам се да ће мој коментар бити од помоћи, али такви као ти не траже помоћ него готово решење. Зато нека те дере овлашћени сервис, заслужио си.
 
Učlanjen(a)
03.05.2023
Poruka
2
Iz tog cilindra sa donje strane idu dva puta po dve žice ka štampanoj ploči sa elektronikom. Drugi krajevi tih žica idu u taj gumeni cilindar. Jedan par žica je spojen na topljivi temperaturni osigurač, da zaustavi grejanje ako se iz nekog razloga temepratura poveća iznad neke maksimalno dozvoljene. Taj osigurač je sada kao kratak spoj i to je u redu.
 
Natrag
Top