Goran Bregović nastupao sa Ruslanom

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Klinci oduševljeni što su sreli starog majstora


Goran Bregović nastupao sa Ruslanom





Izvor: Blic M. M. | 26. 04. 2011. - 00:02h

KIJEV - Goran Bregović i pobednica „Evrovizije“ iz 2004. Ruslana susreli su se pre nekoliko dana sa ovogodišnjim evrovizijskim predstavnicima Azerbejdžana Eldarom i Nigar tokom koncerta u Kijevu. Duo koji će sa pesmom „Runing Scared” nastupiti u Diseldorfu od 10. do 14. maja sa oduševljenjem je prihvatio priliku da upozna čuvenog kantautora i popularnu ukrajinsku pevačicu.

136924_zabbregovic4_f.jpg

Brega sa predstavnicima Azerbejdžana na „Evrosongu“

Eldar i Nigar su takođe nastupili na Bregovićevom koncertu koji je 20. aprila održao u Kijevu, a tom prilikom su otkrili i da je ovaj muzičar izvršio veliki uticaj na njihove karijere.

- Mi smo bez reči. Nikada nisam mislio da ću upoznati Gorana Bregovića i Ruslanu. Za trenutak sam pomislio da sanjam, ali sad shvatam - to je moj san koji se upravo ostvaruje. Neverovatan osećaj - izjavio je Eldar nakon koncerta kome je prisustvovalo 4.500 gledalaca.


Simpatični ukrajinski duo ostavio je dobar utisak kako na Bregovića, tako i na Ruslanu, čija je pobednička pesma iz 2004. „Divlji ples” bila veliki hit te godine.

- Eldar i Nigar su veoma prijatni i otvoreni i zato mislim da ovaj dvojac ima veliki potencijal da razdrma „Evroviziju“ iako je njihova pesma mirna i romantična - kazala je Ruslana, koja je u nekoliko navrata bila i gošća u našoj zemlji.
 
Natrag
Top