Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Imam problem da obnovim sifru na gmailu koji nije koriscnjen 3/4 godine a lozinku sam zaboravila kao i sve ostalo . Da li zna neko kako to da uradi ili ostavljam gmail nalog pa ako uspe -
Kod:
[EMAIL="elvirathedoors@gmail.com"]elvirathedoors@gmail.com[/EMAIL]
.....
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
..."Nece ti uspeti, to je jelovica", sala ali nazalost vrlo blizu istini ?
Pre kojih godinu ili po, neko mi je haknuo sifru i zamenio je drugom, trebalo mi je 7 dana prepiske sa Gmaillovcima da dokazem da je to moj nalog i da mi ga vrate ,...
Trazili su odgovore na sigurnosna pitanja, pa kada sam, sto tacnije secajuci se otvorio prvi put nalog, pa 5 adresa koje najcesce koristim u prepisci i koji su se meni javljali cesce i proveravali , javicemo se najkasnije u roku 24 sata, nakon svakog njihovog pitanja i mog odgovora.
Ali su poverovali i poslali mi kod na sms za promenu sifre, naravno tada sam i iskoristio i tu mogucnost da promenu sifre ubuduce vezem sa brojem mobilnog telefona, tkz. dvostepena verifikacija, i ovaj put postavio daleko ozbiljniju sifru, i sta reci nalog je i dalje moj i na njemu hiljade poslatih i primljenih poruka za skoro 5 godina.
Ako nisi iskoristila pri kreiranju naloga opcije rezervnog mejla ili dvostepenu verifikaciju i ili sigurnosna pitanja ili neznas odgovore koje su postavljali meni-Nema ti vajde, zaboravi na taj nalog i pravi novi ? A i kad neko ne koristi isti tolko vreme, sta ce mu...
mozda iskustvo nekom pomogne, ako neodmogne
citamo se...
 
Natrag
Top