gmail i FireFox - usporeni rad

Učlanjen(a)
31.10.2013
Poruka
159
Kao pasionirani korisnik FireFox-a otvorio sam ovu temu.
Google, smradovi, namerno usporavaju FireFox kada koristite svoj gmail nalog. Reagovali su (FireFox) i obavestili o tome javnost. Ali Google nastavlja i dalje da usporava browser da bi korisnici prešli na Google Chrome .

Pošto mi je FireFox jedan od "obaveznih" aplikacija instalirao sam User-Agent Switcher by Alexander Schlarb https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/uaswitcher/ i podesio user-agent na - Windows/Chrome 70 . Sada nesmetano koristim FireFox i gmail nalog.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.317
Jesu promenili Gmail,Inbox i nikako da se otvori.Proci ce valjda i to.Meni mozila malo sporije otvara,ali kada udjem u pretragu posle nema problema.Radi sve na blic,sem Inbox-a
 
Učlanjen(a)
31.10.2013
Poruka
159
Neće proći jer je google, u zadnjih dve godine, sve bahatiji. Pa je zbog toga je bio na udaru evropske komisije koja ga je oglobila. Google nastavlja dalje po svome...

PS: Instalirao sam novu, user-agent, ekstenziju i mnogo je bolja od predhodne. Sve u prvom prvom postu.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.317
Sada mi se i Inbox malo brze otvara,ali opet to nje kao sto je nekad bilo.Valjda ce neki sledeci apdejt ,malo popraviti to.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
1.908
Maxton, opera , mi služe za sve osim skidanja, zbog adblokera u njima !
Za download koristim lunascape i naravno jdownloader (sa svojim bruteforce multihosterima)
A lunascape zbog 3 engina u browseru (trident, geko i webkit) a nema adblokera ,skida sve!
Za mene i chrom i firefox su odavno mrtvi !
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.317
Treba da mijenjas racunar :gl_wacko::oopss:
Treba,ali uvek kad skupim malo para,zena uvek nadje nesto prece,ili deci nesto zatreba.Jos koristim maticnu sa DDR2 RAM-om,ali zadovoljan sam.Nisam ja nesto prezhtevan.Ne igram neke igrice,sem kada dodje najstariji unuk.On malo proceslja masinu sa igricama.Ja kazem neka ga,ako rikne,mozda zena nece posle imati nista protiv za nesto novije.
 
Natrag
Top