Giorgio Moroder potvrdio suradnju s Davidom Guettom

Učlanjen(a)
06.07.2013
Poruka
9.091
article_big_1368112549daft_punk__moroder.jpg

Giorgio Moroder potvrdio suradnju s Davidom Guettom


A ovaj pionir synth zvuka otkrio i da bi volio surađivati s Miley Cyrus...
Giorgio Moroder je otkrio da surađuje s Davidom Guettom.

Poznati producent, kojeg je u žižu interesa dovela suradnja s Daft Punk na njihovom prošlogodišnjem albumu 'Random Access Memories', a koji je u svojoj dugoj i bogatoj karijeri radio i s Davidom Bowiem i Donnom Summer, u intervjuu za Digital Spy govorio je o svojim novim projektima.

"Volim Lady Gagu, Rihannu - sve pop cure poput Katy Perry... Mislim da je i Miley Cyrus također jako talentirana. Osim njezinog vizualnog predstavljanja, koje vam se može i ne mora svidjeti, njezina glazba je zapravo prilično dobra. 'Wrecking Ball' je dosta dobra pjesma, i ona ju je zbilja lijepo otpjevala". Na izravno pitanje bi livolio surađivati s Miley Cyrus u budućnosti, Moroder je odgovorio jednostavno "Da".

Na pitanje o evenutalnim drugim suradnjama koje je već dogovorio, Moroder je rekao: "Da, ne mogu još spominjati ime jer ugovori još nisu potpisani, ali sljedećih dana surađivat ću s jednim velikim imenom u glazbenom svijetu. Riječ je o osobi koja je jedan od mojih omiljenih vokala... A počeo sam nešto malo raditi i s Davidom Guettom. Tako da... teško je komentirati glasine, ali možda... Možda. Ne znam".

Moroder je ove godine otkrio da do turneja s Daft Punk neće doći, barem ne u dogledno vrijeme. Francuski dance duo je dosad uživo izveo materijale s albuma 'Random Access Memories' samo na ovogodišnjoj dodjeli Grammy nagrada, a izjavili su kako im se ne žuri najaviti turneju, premda to brojni fanovi traže, a financijski bi učinak nesumnjivo bio golem.

Izvor: mtv.com.hr
 
Natrag
Top