Šta je novo?

Gibonni - Toleranca?

LEGEND
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
8.524
Može li neki link za novi Gibbonijev album Toleranca? ;)
Tnx!

podrzi izvodjace koje volis - KUPI ORIGINAL;)

totalno je glupo album koji tek izadje kopirati u pirateriju,zar nije lepse imati cd u ruci i uzivati u njemu...

Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
neka gibo oprosti na pirateriji, al kriza brate. shvatit ce on to.

LEGEND
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
8.524
neka gibo oprosti na pirateriji, al kriza brate. shvatit ce on to.

kriza za 400 din? samo internet placamo 3 puta vise,ko je pusac to su mu 4 pakle prosecnog duvana,a kada neko prestane da peva jer mu se ne isplati(izvodjacima najveci procenat ide od prodaje cd-a)pitacemo se ''pa zasto,bas je dobar bio'' odgovor je u piratskim izdanjima tek objavljenih albuma,ali ok...:)

Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
43
Zlatan Stipišić - Gibonni je svoj novi album "Tolerance" snimio u Londonu,u studiju Peter-a Gabriel-a.Ovaj album bi trebao da bude pušten u zvaničnu prodaju početkom marta ,odnosno ožujka ( pominje se 4-i )i naveliko se reklamira na hrvatskim TV kanalima.Neko je ovde pomenuo kupovinu originala - to bi,naravno,bilo lepo ali nema sumnje da će se ISTOG momenta kada se pojavi u prodaji album biti grebovan i postavljen na net.

LEGEND
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
8.524
Zlatan Stipišić - Gibonni je svoj novi album "Tolerance" snimio u Londonu,u studiju Peter-a Gabriel-a.Ovaj album bi trebao da bude pušten u zvaničnu prodaju početkom marta ,odnosno ožujka ( pominje se 4-i )i naveliko se reklamira na hrvatskim TV kanalima.Neko je ovde pomenuo kupovinu originala - to bi,naravno,bilo lepo ali nema sumnje da će se ISTOG momenta kada se pojavi u prodaji album biti grebovan i postavljen na net.

To sto ce biti postavljen na net i dalje ne znaci da ga ne treba kupiti i u originalu,i na taj nacin podrzati muzicara...

uspeh albuma je uspeh muzicara,a uspeh albuma zavisi iskljucivo od prodaje istog,ja dzibu imam na originalima jos iz doba osmog putnika pa na ovamo,imam i mp3,ali mi sladji kad ga sam nagrebujem a ne sve na gotovo...:)

Učlanjen(a)
25.12.2014
Poruka
2
Pozdrav svima,

Može li netko napraviti re-upload jer su linkovi neaktivni
U FLAC-u ili bilo kojem drugom losless formatu, bilo bi to divno :)

Pozdrav iz Bergena