Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
163
verovatno ce te se sloziti sa mnom da je ovo jadna od najboljih pucacina ikad uradjenih do sada,ja sam je presao nekoliko puta pa posle tog nako vreme zaboravio,juce sam je ponovo instalirao medjutim nisam mogao a je pokrenem razlog je bio fajl:"G4WLive.exe" koliko sam shvatio radi se o vremenskom ogranicenju igranja mislim da je dozvoljeno do jula 2008. godine.Da bih to proverio na mom racunaru sam vratio vreme za dve godine unazad i posle toga sam mogao da igram.Medjutim pojavili su se drugi problemi:updejtovanje antivirusa,nemoguce uci na facebook....itd.sve sam morao da vratim kako je bilo ali sada ne mogu da igram ovu igricu.Zna li neko nacin kako da se prevazidje ovaj problem?Unapred zahvalan!!!:dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
163
ni to ne pomaze cak sam skidao i druge verzije igrica ali je svaka limitirana vremenski stvarno mi nije jasno kako da ovo resim
 
Član
Učlanjen(a)
01.11.2009
Poruka
5
Ja sam je skinuo i imao sam problem sa G4WLive. Majao sam se po netu, instalirao neke gluposti ali bez uspeha. Nasao sam naj pametnije i naj jednostavnije resenje kao sto si napisao. Jednostavno kada hocu da je igram kliknem 2 puta na sat i promenim datum na februar 2008 godinu, kada zavrsim sa igricom, naravno vratim datum i to je to. :D Ako nadjes neko bolje resenje pusti mi mail na opstinar@yahoo.com
cak postoji program za trial verzije programa koje su vremeski ogranicene, pa moze posluziti u ovoj prici.
http://serbianforum.org/tutorijali/29874-zaustavljanje-vremena-na-trajal-verzijama-programa.html
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top