Gde su naši bioskopi...

Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Dakle, već godinu dana (više ili manje) Novi Sad živi bez svojih bioskopa čuvene Arene i Jadrana. Jadran je nešto kao počeo da radi a do marta treba i Arena... Tužno je da jedan veliki grad bude bez bioskopa ili da se filmovi puštaju u nekom tzv "kako Perica zamišlja bioskopsku salu".
Ono što me najviše boli što sve ovo vreme nikog nije bilo briga - tu mislim na one koje je trebalo tj na one koji nisu smeli da dozvole nestanak bioskopa - nikog nije bilo briga što su neki bebci uskraćeni za neke opako dobre crtaće, što se neki momci i devojke nisu mogli poljubiti uz sentiš muziku nekog ljigavog, ljubavnog filma... Nikog nije bilo briga!

...a onda se pojavila lova...
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Slažem se skroz,stvarno je žalosno ja sam često išla u Arenu,a sad kad prođem pored nje samo izlepljena nekim papirom....sećam se da sam išla ne znam zaboravih kako se zove taj bioskop i postoji li uopše i on više, a nalazio se u katoličkoj porti pored Pipinga?
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
gde su nam bioskopi ... to treba pitati "distributere" kada su pre desetak godina radili kao pirati i unistili bioskope a onda preko noci postali .... hbhsvbjbvupvbisv....iznerviram se na samu pomisao...sad nam prodaju maglu kako treba kupovati originale i kako se treba prema piratima ophoditi...ma daj te .
 
Član
Učlanjen(a)
21.12.2009
Poruka
6
Priča se da Arena treba da bude otvorena u martu, mada kada prolazis ispred ne vidiš da se bilo šta dešava unutra.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
..."Pojeli" ih internet i piraterija, malo lenjost da se do istog dođe, malo cene karata, nemaština...
 
Član
Učlanjen(a)
11.01.2010
Poruka
17
Mene koliko sećanje služi Novi Sad je imao:
Zvezda-nalazio se u sadašnjem Apolo centru
Narodni-ulica Modene
Arena-bul M. Pupina
Jadran-poštanska ulica
Tribina mladih-Katolička porta
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
A šta je sa Spensom? Jel tamo radi onaj bioskop na spratu (ulaz od suda) ?
 
Član
Učlanjen(a)
21.01.2010
Poruka
5
koliko sam ja informisan tenutno u Novom Sadu radi samo kućni bioskop :(
 
Natrag
Top