Gde su Bivsi Pobednici Velikog Brata?

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Gde su Bivsi Pobednici Velikog Brata?

Pobednicima svih dosadašnjih sezona „Velikog brata“ zajedničko je to što im je ovaj rijaliti šou promenio život i što danas zarađuju mnogo više nego dok su bili anonimni.

miki-v-20110315194803.jpg

Ivan Ljuba: Stavio sam tačku na „Velikog brata“

Pobednik prvog serijala rijaliti programa „Veliki brat“ Ivan Ljuba nakon osvajanja nagrade u iznosu od 100.000 evra u ovom šouu odlučio je da se povuče iz javnog života i da o svom učešću više ne priča.
- Ne bih pričao o „Velikom bratu“ jer sam na sve to stavio tačku. Nemam komentar ni na jedno pitanje. Jedino što mogu da vam kažem su informacije vezane za moje koncertne aktivnosti - bio je izričit Ljuba.



Švaba: Pobeda mi je donela ulogu!

Pobednik trećeg „VIP Velikog brata“, Milan Marić, javnosti poznat po ulozi Švabe u filmu „Rane“, za „Alo!“ kaže da mu je učešće u ovom rijalitiju donelo samo dobro:



- To je sjajno iskustvo, a meni je pomoglo u poslu. Dobio sam ulogu u novom filmu Srđana Dragojevića, postao sam zaštitno lice nekih brendova, a od nagrade sam renovirao kuću i kupio mehanizaciju koja mi je bila potrebna za moj voćnjak - kaže Milan, koji je nakon ovog rijalitija bio u vezi sa Tamarom Simić, takođe učesnicom „VIP Velikog brata“.



Mimi Đurović: Postala sam voditeljka!
Temperamentna Crnogorka Mirjana Đurović, koja je trijumfovala u „VIP Velikom bratu“, ističe da joj je ovaj uspeh ubrzao razvoj karijere, ali i otvorio vrata voditeljstvu.
- Meni je „Veliki brat“ baš promenio život i sigurno bih mnogo duže čekala na ovoliki uspeh jer sam se pre rijalitija bavila samo modom. Sećam se da sam samo majci rekla da sam se prijavila za učešće u ovom programu i bila sam ubeđena da ću se u kući zadržati samo sedam dana. Onda sam pobedila i bila sam zatečena. Sada se osim modom bavim i voditeljstvom, a tome je svakako doprinelo učešće u „Velikom bratu“ - kaže Mirjana - Mimi Đurović.



Arsa: Zarađujem deset puta više!

Jedan od pobednika „Velikog brata“ koji je takođe unovčio svoj uspeh jeste Vladimir Arsić iz Užica, koji je radio kao di-džej i vozio taksi, a sada je uspešan muzičar i ima svoja vozila u udruženjima taksista. Kaže da mu je pobeda promenila život:
- Iskreno, meni je pobeda u „Velikom bratu“ značajno izmenila život. Ne samo da sam stekao popularnost već sam i mnogo uspešniji u poslu. Sada kao di-džej zarađujem desetostruko više, a imam i svoja vozila u taksi udruženju u kom sam nekada radio. Kupio sam stan, a deo para sam oročio i planiram da kupim stan u Beogradu - kaže Arsa.



Miki Đuričić: Otišao sam u poljoprivrednike!

Najveću pažnju publike u srpskom „Velikom bratu“ svakako je privlačio pčelar iz Kupinova, Miki Đuričić koji je pobedu odneo tek u „Velikom bratu VIP ol stars „.
- Zahvaljujući učešću u sva tri „Velika brata“, lakše dolazim do posla. Sada se uspešno bavim proizvodnjom soka od zove, džema od šljiva i meda - kaže Đuričić, koji ističe da još uvek ima privatnost.
- Iako sam se mnogo eksponirao, nisam izgubio svoju privatnost zarad finansijske koristi. Radim ono što volim, a uskoro kreće i snimanje druge sezone moje emisije u kojoj kuvam i za koju ću morati da smislim oko 100 recepata - tvrdi Miki Đuričić.


velikibrat.us
 
Natrag
Top