Gasi mi se racunar..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
24
Instalirao sam windows 7,sve radi ok ali posle nekog vremena kad racunar ostavim upaljen on se sam ugasi.,napominjem da nije u pitanju nikakakva hardverska greska,pregrejavanje i slicno jer sam igrao igrice ceo dan na njemu i nije se gasio,gasi se samo posle nekog odredjenog vremena...:vorred:
 
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
41
Instalirao sam windows 7,sve radi ok ali posle nekog vremena kad racunar ostavim upaljen on se sam ugasi.,napominjem da nije u pitanju nikakakva hardverska greska,pregrejavanje i slicno jer sam igrao igrice ceo dan na njemu i nije se gasio,gasi se samo posle nekog odredjenog vremena...:vorred:

Jel se iskljuci skroz ili bude u stand by-u??
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
10
Ma to ti je neki virus, desavalo mi se to vise puta, skini neki antivirus pa probaj, ako to ne radi moras da robas sa regeditom ili msconfig.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.384
Nadji Power Managment ili Power Options u Control Panel-u i u prozoru koji se otvori imas opciju Power Schemes, vidi da nije Turn Off Hard Disc ili opcija za iskljucenje racunara ukljucena na odredjeni vremenski period (npr. 15, 20 min.), ako jeste, promeni u Never i resio si problem.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
edit....procitao sam da nije do pregrevanja,onda imas isti problem kao sto sam ja imao...gornji post ti resava problem...ali ces ici tamo u advanced na hard disc i onda ces sve staviti na never...i neces vise imati problema....UZIVAJ!
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
10
ako nije virus onda je vorovatno to ili je neki bug u sistemu, ako je to onda ne vredi da se zamajavas jednostavno re instaliraj windows
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
24
Hvala svima.,windows sam reinstaliro pre dva dana.Mislim da sam resio problem u Power Optionsu,bilo mi je podeseno i da se hard gasi svaki pola sata,kao sto rece nikolajub.,Sve sam podesio na newer.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top