Šta je novo?

GARMIN za Symbian - NAJPROSTIJI nacin za instalaciju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
07.01.2012
Poruka
1
Na nokia700 telefonu sam instalirao garmin program,ali prilikom instalacije mi izbaci upozorenje da program nije kopatibilan i nastavim sa instalacijom.kada se sve zavrsi i pokusam da pokrenem program telefon mi blokira.Ako neko zna odgovor ili sta treba da uradim neka mi pomogne.

Član
Učlanjen(a)
30.04.2009
Poruka
4
Buckgold,ja imam Nokiju 500,i kod mene radi,jedino na pocetku kad pokrenem,trazi neki serijski broj ili da ga kupim online,ili da isprobam trial verziju.Isao sam sve po uputstvu,ali je opet tako.
Ako moze neko da kaze nesto o tome.
Uglavnom,Garmin na Nokia 500 radi !!!

Član
Učlanjen(a)
02.12.2009
Poruka
2
Evo probao sam na N8 i neće. Krene kao da će da počne nekoliko sekundi i stane.
OS je Simbian Anna.
Ako neko ima neko rešenje neka javi, pozdrav.

pao

Član
Učlanjen(a)
11.01.2012
Poruka
3
Jedno mozda glupo pitanje, instalirao sam garmin i ovu scg mapu a sad hocu da ubacim npr grcku i ne znam ovaj map source jel se to skida ima neki link za to ili je to sve bilo upakovano u ovom folderu sto sam skinuo prilikom instalacije garmina?

Član
Učlanjen(a)
20.01.2012
Poruka
3
Imam problem kada hocu da kopiram na tel izadje mi prozorcic ENTER PASSWORD.... da li neko moze da mi kaze sta tu treba da upisem da bih isao dalje????

Član
Učlanjen(a)
20.01.2012
Poruka
11
resenje

isti problem sam resio kada sam sa memoriske karitce obrisao ceo folder(cut na comp) i ponovo pokrenuo is telefona "maps" rekao je ta neam mape. zahtevao da skinem nove, ja prihvatio i za sada samo SRB sam instalirao.
sve u svemu bio mi je bedak da na novom telefonu sa 2GB memoriskom ja imam slobodno 216mb. pa brale kome treba rusija na 550mb i jos mnogo zemalja u koje necu nikada ici za zivota...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.