Garmin uređaji, mape

Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
137
Čisto da javim da sam uspeo da ubacim i rusiju CN na sd i upario sa Evropom CN. Uredjaj je Garmin Drive 51 i mora da se patch-uje firmware tj. Gupdate.gcd.

Pošto su sad "narodne" mape evrope, kako da znam da li rade oni svi dodaci(poi, speedcam I ostalo) koji su ostali od legalnih mapa? Da ostavim od legalnih ili da ubacim "additional files" koje sam skinuo sa "narodnim" mapama.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Uvek dodaješ additional files. Vodi samo računa šta tvoj uređaj podržava. Ne "vide" svi modeli sav sadržaj, naprotiv.
P.S. Moguće je koristiti legalne dodatke sa narodnim mapama, naravno, ali je praktičnije držati see ovog pravila.
 
Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
137
Kaži mi samo još ovo, u narodnim mapama za evropu u folderu "unlocked maps" sa nalazi pored mapa nalazi se i 3d mapa od velicine 500mb ili 1gb. Problem je u tome sto nemam dovoljno mesta na internoj. Sta da obrišem da bi dobio više mesta? Video sam da dosta zauzimaju u folderu. system "sid-ovi"

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Pa napisah na prethodnoj strani čemu služe koji fajlovi
" SID - traffic trends, instaSearch, instaAdresses and POIs and FastRouting related "
Kod:
https://youtu.be/axvsZnMa6EM
Nije da baš nisu upotrebljivi. Zato bi bilo bolje da najveći fajl (ove) prebaciš na karticu. Rusiju, i/ili deo Evrope. 3D mapa bez problema takođe može da se izmesti.
Osim toga, ne moraju svi istovremeno da se koriste. Video si i sam da su štiklirani u podešavanjima, a da bi rasteretio uređaj i ne nameravaš da putuješ npr. od Istanbula do Portugala, možeš privremeno da dečekiraš zapadnu Evropu. Rusiju takođe, sve dok se zaista ne upuitiš ka njoj.
 
Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
137
Hvala, ovde so samo ti i ja izgleda dopisujemo :) ako admin misli da je nešto od komentara suvišno neka slobodno briše.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
05.11.2018
Poruka
1
Pozdrav. U autom imam nadvoresnu navigaciju Garmin Nuvi. Sve je ok, medzutim slucajom formatirao sam SD karticu sam mapom, sad je prazna i ne znama kako da je opet stavim u funkcii sa mapama.

Ukolko neko zeli da mi pomogne, bio bih veoma zahvalan.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.983
City Navigator Europe NT Unicode 2019.30 - 19.88 GB - Torrent

CityNavigatorEuropeNT201930.png

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
City Navigator Europe NT Unicode 2019.30 - 20.41 GB - Torrent

Dodati G2S fajlovi
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Hvala - r00tkit
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
01.11.2010
Poruka
36
Dobio sam Garmin nuvi 205 ,imam igo navigaciju i skonto sam kako se menjaju mape,a na garmin guglam celo popodne i neznam kako se ubacuje i koje mape treba (scg,ntu,adriaroute itd ) i dali treba mem kartica i koliko.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.983
Pogledaj za pocetak # 357, ako zelis Garmin mape, a i ostale postove u ovoj temi.
 
Natrag
Top