Garmin uređaji, mape

Učlanjen(a)
10.02.2016
Poruka
26
Moze jedna mapa, ili obe sa razlicitim imenima fajlova, na sd card u folder Map. Izdvojiti deo drzava iz navedenih fajlova nije moguce bez gubitka nekih informacija..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.08.2013
Poruka
24
Rijesio sam , stavio sd card u uredjaj , format sd card , napravio folder pod nazivom Garmin , u taj isti folder kopirao mapu i preimenovao je u gmapprom , sve sljaka za pet , hvala jos jednom .
 
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
266
Хвала другари на помоћи ,вероватно је путања у питању
Pozdrav
Поздрав!
Јesu mape otključane ali i dalje ne vidi mape ?, Putanju sam stavio / ProgramData/ Garmin/Maps/??

Успео сам да средим .., проблем у подешавањима мапсорс . хвала сори
Pozzzz
 
Učlanjen(a)
06.08.2013
Poruka
24
Garmin dezl 760 , zasto mi mapinstall ne dozvoljava da izbrisem stare mape sa uredjaja(CN Europe NTU 2024.10) istovremeno imam instalirane mape i na uredjaju i na sd kartici ( na sd kartici su nove CN Navigator Europe NTU 2025.1) , uredjaj hi uredno vidi i koristi , dok mi nudi mogucnost da obrisem mape sa sd kartice .garmin.png
 
Učlanjen(a)
06.08.2013
Poruka
24
E sad upalila se lampica i shvatio sam da mogu mapu izbrisati tako da u memoriji uredjaja u folderu .Sistem izbrisem gmapprom.img ( ustvari to i jeste mapa) e sad me zanima sto jos moze od filova da se brise da bi u full instalirao na uredjaj nove karte CN Navigator Europe NTU 2025.1

dezl.png
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Ja imam u autu u fabrickoj multimediji Garmin navigaciju i hteo sam da uradim azuriranje mape zvanicnim putem, da kupim update, ali Garmin Express aplikacija na racunaru mi nudi NTU2024. Ne znam zasto ne nudi NTU2025 ali me zanima jel mogu da kupim ja ovu 2024 pa da onda skinem sa foruma 2025 i zamenim fajlove mape samo? Da li ce to da radi tako? Auto je Honda Civic 2017.god.
2024-04-07 13_45_00-honda.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.02.2016
Poruka
26
Sumnjam da bi takva zamena funkcionisala, posto Garmin navigacioni programi zahtevaju autentikaciju mapa. Moze biti da je ponudjena mapa zapravo aktuelna za Honda navigaciju i da njena oznaka ne odgovara oznaci za mobile Garmin uredjaje.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Da, i ja sumnjam, u svakom slucaju cu da kupim 2024 pa cemo da vidimo sta posle toga moze.
 
Učlanjen(a)
16.03.2019
Poruka
1
Pozdrav i ja imam GARMIN Drive 40 LMT uređaj, ali nije pečovan... pa ne vidi otključane IMG fajlove...
Možete li me samo uputiti gde da se informišem vezano za patch?
 
Natrag
Top