Gađao jabuku, pogodio svatove!

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Gađao jabuku, pogodio svatove!


Četvorica muškaraca završila u bolnici pošto su pogođeni iz "krateža"... dok se na svadbi kod Požege ritualno gađala jabuka.


v159607p0.jpg


Požeška policija uhapsila je Sašu Jankovića (29), iz Požege, zbog osnovane sumnje da je na svadbenom veselju u domaćinstvu Branka B, u selu Otanj, nestručnim rukovanjem lovačkom puškom povredio četvoricu svatova.

U današnjem saopštenju užičke Policijske uprave navodi se da se incident dogodio juče tokom svadbenog veselja, kada je više osoba koristilo vatreno oružje radi ritualnog obaranja "jabuke".

Uviđajem je ustanovljeno, kako tvrdi policija, da je usled nestručnog rukovanja lovačkom puškom - kratežom, za koju Janković nema dozvolu nadležnog organa, puška opalila prilikom punjenja i preklapanja patrone.

U ovom incidentu povređeni su Ivan R (29) iz Podgorice i Goran L. ( 41), Milivoje R. (51) i Branko B. (40), svi iz Požege, koji su prevezni u Opštu bolnicu u Užicu radi neophodne lekarske pomoći.

Portparol užičkog Zdravstvenog centra Danijela Vasiljević potvrdila je danas Tanjugu da je Ivan R. smešten na Odeljenje hirurško-intenzivne nege u Opštoj bolnici i da mu život nije ugrožen, dok je Goran L, posle ukazane prve pomoći, otpušten na kućno lečenje, a preostala dva pacijenta, koji se pominju u policijskom izveštaju, nisu ni zatražili pomoć u ovoj zdravstvenoj ustanovi.

Požeška policija je, zbog postojanja osnovane sumnje da su izvršili krivično delo izazivanja opšte opasnoti, saslušala i Petra Ćirjakovića (32) i Danka Đorđevića (27), obojica iz Arilja, koji su učestvovali u ovom incidentu.

Istražni sudija Višeg suda i tužilac Višeg javnog tužioca u Užicu obavešteni su o ovom događaju, saopštila je policija.


Izvor: Tanjug
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Ovo me podseti na Čkalju "hm i ti si mi neki nišandžija" :D

ma strašno meni samo nije jasno zašto ljudi imaju oružje, kad se zna čemu služi i pre će se desiti nešto što ne treba, nego što će biti od koristi :vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ma samo neka on "pogodi" mladu, svatovi će mu valjda oprostiti! :lol:
 
Natrag
Top