Fudbal-retro

Član
Učlanjen(a)
21.08.2009
Poruka
112
U mojim papirima pronađoh zanimljivost iz sveta fudbala koju sam ja pisao.
Svetsko prvenstvo u Francuskoj 1998.godine-finalni meč 12.jula u 21H
Francuska-Brazil 3:0 sudija Said Belkola-Maroko
strelci:petit i Zidan 2
sastavi
Francuska:Bartez,Turam,Lizarazu,Desai,Lebef,Dešamp,Karembe,Petit,Zidan,Đorkaef,Givarč.
zamene:Bogosjan,Dugari,Viera.
Brazil:Tafarel,Kafu,Bajano,Aldair,Dunga,R.Karlos,Sampajo,Leonardo,Ronaldo,Rivaldo,Bebeto.
zamene Denilson i Edmundo.

Imao sam ja i moj komentar meča ali to za forum nije važno ni značajno yes3:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
21.08.2009
Poruka
112
Kaže se Peti a ne Petit ;)

Znači, tako death.Moram da vodim računa kako se kaže ali ja nisam ni francuz ni englez već srbin.Da shvatim ovo tvoje
kao šalu ili zbilju.Suviše sam mator da bi me neko učio kako se šta izgovara.Posle dužeg vremena sam "uleteo" na forum
i odmah me dočeka preteći prst....a forum zahteva da budem aktivniji.Šta sad da radim ej beatboy !!
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
nisam shvatio ovaj komentar deatha kao neki preteći prst,samo mala ispravka ;)
edit: zizu dao 2 komada,to je to finale koje nikad neću zaboraviti zbog njega(zidana)najvećeg igrača svih vremena
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Znači, tako death.Moram da vodim računa kako se kaže ali ja nisam ni francuz ni englez već srbin.Da shvatim ovo tvoje
kao šalu ili zbilju.Suviše sam mator da bi me neko učio kako se šta izgovara.Posle dužeg vremena sam "uleteo" na forum
i odmah me dočeka preteći prst....a forum zahteva da budem aktivniji.Šta sad da radim ej beatboy !!

Ako si star kao Mik, onda daj taj komentar meča...jer mnogi su se zasitili ove "nove" škole komentatora, samo neke informacije, a malo fudbala. Tako da, slobodno budi aktivniji, ne obaziri se na komentare.
 
Natrag
Top