Frizerke u donjem rublju privukle i ćelave na šišanje

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Frizerke u donjem rublju privukle i ćelave na šišanje


Golišave frizerke u seksi donjem rublju ili malenom bikini kostimu odnedavno su tajno oružje kojim je jedan frizerski salon u gradu Jastšembje na jugu Poljske za kratko vreme preoteo konkurenciji mušterije, čak i one ćelave.

16695_frizer-afp_f.jpg


Zbog velike konkurencije čak 100 frizeraja u tom gradu salonu "Kod Joane" nije bilo dovoljno što se već 12 godina specijalizuje za muške frizure, te su se vlasnici odlučili na neuobičajeni poslovni potez - angažovali su frizerke spremne da se razgolite.


"Htela sam nešto novo. Frizerke u bikiniju u Poljskoj još nismo imali. Uspelo je. Sada nam dolaze mušterije iz Katovica, Krakova, desetine kilometara udaljenih mesta. Neki traže da ih šišamo što duže, čak i čitav sat. Dolaze i ćelavi, da im frizerke makar operu glavu", rekla je televiziji TVN24 vlasnica salona Joana Respondek.

Lepuškaste frizerke, dvadesetogodišnja Violeta i devetnaestogodišnja Evelina, imaju praksu iz drugih salona. Prihvatile su da se skinu na novom poslu uz snebivanje, ali sada, kako kažu, gledaju bez problema svoja posla - frizuru.
"Već me je jedan i zaprosio, ali odbila sam. Ja ovde radim", rekla je Violeta.



Izvor: Beta
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
E to se zove marketing, koji ako je "začinjen" sa malo provokativnosti i erotike daje dobitnu kombinaciju! :) Samo dok žene onih ćelavaca ne provale o čemu se radi, ostaće frizerke i bez ono malo krpica na sebi...:blum3:
 
Natrag
Top