Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Free MC boot ps2 tutorijal

• Začetnik teme Patak991
  • Datum pokretanja
Patak991

Patak991

Član
zdravo ja sam patak991
znam svaku konzolu hakovati :)
evo ovako free mc boot je kao operativni sistem u ps2 knozoli koja je instalirana na ps2 memory card a visu kontrolu moze imati na usb flashu.
sve sto vam treba je:
1.cipovani ps2
2.formatirani usb flash na fat32 i da se dodateke sa ovom linka:
PS2 no USB.rar
iz foldera ps2 prebacite u flash ali ne u drgi folder u flash.
zatim ostale foldere u flash a Ulaunch ELF iz winrar arhive ekstraktujte na desktop i preko alcohola 120% ali samo alcohol 120% narezite image na cd'r sa prilagodjenjem playstation2
3.kad ste sve to uradili ubacite memory card u cipovani ps2 i flash takodje,startujte ps2 aktiviare ce vam se ulaunch elf.
4.peko njegovog bowsera nadjite mass/ps2/free mc boot/free mc boot 1.8.elf
5.starutuje vam se instalacija idite na opciju format memory card pa onda na multi install sve pritiscite na ok
6.kad se sve instalira uzmite originalni ps2 i memorijsku i flash aktivirace vam se free mc boot
7.pa eto izvolite

ima dobrih programa za free mc boot uz njega dobijete bonus neke emulatore i tako to ali najbitinije Ulaunch elf bez njega neaktivirate druge programe.

evo nekih od boljih programa:
ESR - program koji patchije dvd igru ps2 ako je cd molim vas procitajte ovo uputstvo:
How To Convert A Playstation 2 CD Based Game To DVD For Use With ESR • Sony Playstation 2 Tutorials • The Iso Zone
a ultra iso free verziju evo vam ovde
UltraISO_Premium_Edition_9.5.2.2836_0.rar

a esr evo vam ga na sks apps:
SKS Apps - Exploit Systems - Wii Ps3 Ps2 Apps - Homebrew Game Downloads
na levom uglu ce te videti nove updatevo videcete esr
kopirajte file esr-a u flash a da patchujete dvd igru evo vam ovde:
ESR disc patcher GUI v024a • Tools • Downloads @ The Iso Zone

a onda narezete disk sa patchovanom igrom i prko ulaunchelfa nadjete mass/(pa gde ste stavili esr)/esr direct
pa uzivajte u igri
ma da neke igre nemogu na esr.
uzivajte!!!
igre mogu na usb takodje pitajte me sta god hocete u ovoj temi

G

gile1969

zdravo ja sam patak991
znam svaku konzolu hakovati :)
evo ovako free mc boot je kao operativni sistem u ps2 knozoli koja je instalirana na ps2 memory card a visu kontrolu moze imati na usb flashu.
sve sto vam treba je:
1.cipovani ps2
2.formatirani usb flash na fat32 i da se dodateke sa ovom linka:
PS2 no USB.rar
iz foldera ps2 prebacite u flash ali ne u drgi folder u flash.
zatim ostale foldere u flash a Ulaunch ELF iz winrar arhive ekstraktujte na desktop i preko alcohola 120% ali samo alcohol 120% narezite image na cd'r sa prilagodjenjem playstation2
3.kad ste sve to uradili ubacite memory card u cipovani ps2 i flash takodje,startujte ps2 aktiviare ce vam se ulaunch elf.
4.peko njegovog bowsera nadjite mass/ps2/free mc boot/free mc boot 1.8.elf
5.starutuje vam se instalacija idite na opciju format memory card pa onda na multi install sve pritiscite na ok
6.kad se sve instalira uzmite originalni ps2 i memorijsku i flash aktivirace vam se free mc boot
7.pa eto izvolite

ima dobrih programa za free mc boot uz njega dobijete bonus neke emulatore i tako to ali najbitinije Ulaunch elf bez njega neaktivirate druge programe.

evo nekih od boljih programa:
ESR - program koji patchije dvd igru ps2 ako je cd molim vas procitajte ovo uputstvo:
How To Convert A Playstation 2 CD Based Game To DVD For Use With ESR • Sony Playstation 2 Tutorials • The Iso Zone
a ultra iso free verziju evo vam ovde
UltraISO_Premium_Edition_9.5.2.2836_0.rar

a esr evo vam ga na sks apps:
SKS Apps - Exploit Systems - Wii Ps3 Ps2 Apps - Homebrew Game Downloads
na levom uglu ce te videti nove updatevo videcete esr
kopirajte file esr-a u flash a da patchujete dvd igru evo vam ovde:
ESR disc patcher GUI v024a • Tools • Downloads @ The Iso Zone

a onda narezete disk sa patchovanom igrom i prko ulaunchelfa nadjete mass/(pa gde ste stavili esr)/esr direct
pa uzivajte u igri
ma da neke igre nemogu na esr.
uzivajte!!!
igre mogu na usb takodje pitajte me sta god hocete u ovoj temi

nikola73

nikola73

Član
Šta treba da uradim da bi PS2 video više od jedne igre na USB-u ili HDD-u?
Imam USB od 8GB i kada prebacim 2-3 igre na njega i dalje se vidi samo jedna tj. prva ubačena igra.

Pozdrav.