Fredi Kruger najveći zlikovac svih vremena

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Fredi Kruger najveći zlikovac svih vremena


Čuveni zlikovac iz ulice Brestova, Fredi Kruger proglašen je za najvećeg negativca iz horor filmova svih vremena, prenosi "Digital spy".



Ubica koji je terorisao tinejdžere u jednom američkom gradiću, progonio ih u snovima i ubijao metalnim kandžama pričvršćenim na rukama, zauzeo je prvo mesto prema rezultatima ankete magazina "SFX".

Kruger je dokazao da je i dalje deo noćnih mora mnogih ljubitelja horor filmova, jer je dokazao da je jeziviji od svih, pa i od ozloglašenog Majkla Majersa iz filma "Noć veštica" i čuvenog vampira grofa Drakule.

Fredi, čiji je idejni tvorac režiser Ves Krejven, prvi put se pojavio 1984. godine u "Strah u ulici Brestova", a zatim u još pet nastavaka tog filma,

Pojavio se i u filmu "Fredi protiv Džejsona", gde je odmerio snage sa negativcem iz serijala "Petak 13.".

Kruger, kojeg je glumio Robert England, dobio je ime po dečaku koji je maltretirao Krejvena dok su išli zajedno u školu.

Lista deset najstrašnijih negativaca

1. Fredi Kruger (Strah u ulici Brestova")
2. Pinhed ("Hellraiser")
3. Majkl Majers ("Noć veštica")
4. Drakula ("Drakula")
5. Kendimen ("Kendimen")
6. Hanibal Lektor ("Kad jaganjci utihnu")
7. Džejson Vurhis ("Petak 13.")
8. Džigso ("Saw")
9. Sadako ("Krug")
10. Penivajs ("Stvar")


Izvor: Blic
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
trebali su oni da gledaju nasu leptiricu,gledao sam sve ove filmove vise puta i nikada mi nisu bili toliko strasni...da se ne shvati pogresno,neke sam gledao kao klinac dok sam bio u osnovnoj skoli.
 
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
354
ma majmunčina jedna džovanska taj Fredi Kruger - dan danas najveća mi je frka od njega, a u ono vreme - kada je bio najaktuelniji - imala sam noćne more s'njim par puta - zato mi je i dan danas tako :-(
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
trebali su oni da gledaju nasu leptiricu,gledao sam sve ove filmove vise puta i nikada mi nisu bili toliko strasni...da se ne shvati pogresno,neke sam gledao kao klinac dok sam bio u osnovnoj skoli.

Jel mozes da mi pustis link da gledam tu leptiricu ? Ja sam gledao jedan domaci film "horor" Leptirica...i brate smorio sam se mnogo...nista strasno,prispavalo mi se bilo...Mozda sam gledao pogresan .:blum3:
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
petak 13 je predobar film, ili serija kako vec posto ima vise delova...

tamo se isto pojavljuje fredi ako se ne varam, svaka cast za film p. 13...

inace 13 sam rodjen ;)
 
Član
Učlanjen(a)
25.11.2009
Poruka
1
gledao si pravi film,nisi pogresio.leptirica je za mene velika glupost,nista strasno......

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

[
gledao si pravi film,nisi pogresio.leptirica je za mene velika glupost,nista strasno......
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top