Foto: Pogledajte prikazu na prozoru ukletog hotela

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Foto: Pogledajte prikazu na prozoru ukletog hotela

Moguće je da je reč o duhu dečaka koga je 1974. godine navodno vlastitim očima na drugom spratu video čuveni američki pisac Stephen King.



Naime, legenda kaže da je King sreo duha dečaka kako na hodniku doziva dadilju, ali čak i da to nije istina, tačan je podatak da je pisca boravak u hotelu The Stanley u Estes Parku (Colorado) potakao da dovrši čuvenu novelu The Shining, koju je 1980. ekranizovao Stanley Kubrick.

The Stanley Hotel već je decenijama na glasu kao zdanje prepuno duhova, dovršen je 1909., a podigli su ga Freelan Oscar Stanley i njegova supruga Flora.

Njihove je duhove takođe navodno moguće sresti, pogotovo Freelana kako svira klavir ili igra bilijar u predvorju, piše Net.

Ali, sudeći prema predajama, duhovi su ipak najaktivniji na četvrtom sptaru odakle stalno dopire zvuk dečje igre.

Hotel "The Stanley" je nedavno spolja slikao George Cassella, koji je naknadno uočio lik dečaka na prozoru. Od radnika je saznao da je tog dana u sobi 1211 bio prijavljen samo jedan muškarac Hotel navodno opseda i duh Lorda Dunravena, ali niko ne zna ko bi mogao biti dečak o kome je reč, uprkos tome što su ga radnici mnogo puta dosad susreli.

Kako bilo, hotel je već dugi niz godina neverovatno popularan među znatiželjnicima, a posebno su im zanimljive sobe 418, 407, 401 i 217 (u njoj je prenoćio i Stephen King) zbog čestih paranormalnih aktivnosti.

Izvor: Net
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Stephen King je veoma zanimljiv pisac,na osnovu njegovih knjiga je snimljeno mnogo filmova tako da sve je moguće :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Daj bagzee nemoj da nas ložiš, nije valjda da nisi znao kakve je knjige pisao. Pa ima milion filmova po njegovim knjigama. Na forumu ima kolekcija sa sigurno 40 filmova


Hahaha...a bre Ja sam gledao "milion" filmova,al' nijedan ne znam ko je pisao itd,itd i po kojoj knjigi . I naslove sam zaboravio na vecinu . :dance2:
 
Natrag
Top