Forex club

Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Kazu da nije prevara, a ti vidi nadji jos dokaza pa odluci.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Forex je skraćenica od foreign exchange to je metoda zarađivanja preko interneta tipa kupovanje i prodaja različitih valuta. Veoma komplikovano i opasno. Radi se sa $100000 hiljada dolara i možeš da pukneš lako ako ne znaš kako se trguje. Postoji varijanta da se trguje sa virtualnim novcem dok učiš igru. Very dangers.
 
Član
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
7
Nije prevara. Naporan posao koji trazi 99.99% posvecenosti, i rada. Probaj treninig naloge i neveruj da si nesto naucio dok ne izgubis SVOJE prave pare :)
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
61
Mani se toga, nigde nema lake i sigurne zarade. Za sve ti je potrebno vreme i mnogo rada. Naravno novac igra glavnu ulogu, ko sto su ti vec rekli mozes sve da izgubis dok trepnes. Mani se toga
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
37
Evo čoveka, mene, koji je Forex i probao radeći kod nekog drugog, pre 6 godina. Pola njemu a pola meni. Išlo mi je. Ali, treba znati jezik, math, imati nešto soli u glavi, znati programiranje i imati dobre živce, osim ako nemaš neki specijalniji filing za tu delatnost. Moja najveća falinka bili su živci. I dan danas se tu i tamo poigram se Forexom. Video sam razne ljude i razne sudbine. Dobri i ovde kod nas zaradjuju boli glava. Oni spadaju u oko 15% dobitnika. Na šta mi liči sve to? Na Las Vegas bankarstva. Bankari su inače, po pravilu, jako oprezni ljudi. Ovaj način zarade u svetu i kod nas, iako postoje firme za njega, trenutno se polako ograničava poput kocke. To se vidi i po reakcijama na ovoj temi.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Ako ćeš ti raditi na tome možda i nekako, ali ako ti je neko tražio pare odnosno 5000 eura (početno ulaganje) ni za živu glavu!!!!!!!!! Vjeruj na riječ, da sad ovdje ne iznosim detalje, uglavnom bilo je nekakve zarade i onda je stalo (i stoji dvije godine), za nekih mjesec dana saznat ću cijelu istinu, da li je to bila kriza pa stalo ili je bila klasična prevara! Strpi se !!!
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
37
U pravu si. Doduše, ja sam odmah postavio uslov da nemam novaca za bacanje, a da imam osnovne preduslove za rad na tome. Drugim rečima, prodajem usluge a ne investiram. To je bila osnova odnosa. I ne umem drugačije da razmišljam. Iznervozio me je dotični kad je zahtevao veći prinos. Rekao sam da nisam kockar ili da verovatno nemam filing za Forex, trebalo je, na primer, ''prevariti'' programe sa automatskim trgovanjem bazirane na konceptu neuronskh mreža. Ovi programi se koriste u jačim bankama. I razišli smo se. Navedeni softveri su, po meni, realna opasnost, i suština prevare. Dakle, nisam stigao do prevara elementarnijeg tipa, i dobio sam nešto. Međutim, nisam bio dovoljno posvećen.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top