FootStar

Član
Učlanjen(a)
01.07.2010
Poruka
1
http://www.footstar.org je jedna ne bas tako stara igra ali definitivno jedna od boljih I zanimljivijih koju sam do sad igrao. Sama rec footstar vam govori da je rec o fudbalu i to je tacno ali ne na nacin na koji smo do sad navikli kod drugih online manager igri,da vodimo klubove osvajamo trofeje i borimo se za mesto u ligi najjacih iako imamo i tu opciju u koliko sebi uplatite FS Fan Gold paket. U tom slucaju mozete dobiti svoj klub koji nije jednostavno voditi kao na hattricku ili nekoj drugoj slicnoj igri jer se ovde ipak o transferima pregovara sa pravim igracima(jedan igrac=1 korisnik).

Nije bitno samo postaviti taktiku i nadati se pobedi, morate drzati vase igrace zadovoljnim jer ipak za razliku od ostalih manager igrica ovde su igraci osobe poput vas, mogu negodovati, mogu traziti vecu platu, mogu kritikovati, sto daje ovoj igri pravu car.

Na footstaru vi imate ulogu igraca i pocinjete kao mlad neiskusan 17 godisnjak i trenirate odredjene skillove za odredjene pozicije na kojima zelite igrati i ostvariti blistavu karijeru. Ukoliko se zelite okusati i kao trener dovoljno je da uplatite FS gold i onda se bacite u trku za igracima, konstantno morate pregovarati sa igracima, nagovarati ih da predju u vas tim….Postoji jos dosta zanimljivih stvari zato vas pozivamo da proverite sami… necete se pokajati!

Dodate su i novine, kao sto su kompanije, mladi timovi, gde ce mladi igraci trenirati i igrati svoje prve utakmice, i mnogo drugih novosti.

Naravno da ne zaboravim tu su i nacionalni timovi U-18, U-21 i naravno nas najjaci i najdrazi A tim. Zajednica ima jedne od najjacih igraca na svetu i bas igrac Srbije je do nedavno bio broj jedan na footstaru, nama koji igramo poznat kao Momir Majstorovic. Naravno, imamo i srpskog Moderatora, nama poznatog kao Milan Bulatov, koji ce vas takodje uputiti u FootStar. Ja vas pozivam da se registrujete na http://www.footstar.org i probate nesto novo i dozivite novo jedinstveno iskustvo jer je takva i igra. Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u i o igri kada se registrujete tu smo mi stariji igraci da vam pomognemo i da vas uputimo da budete sto bolji kao pojedinci, kao deo ekipe i naravno kao reprezentativci Srbije. Pozdrav od srpskog footstar teama!
 
Natrag
Top