Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
85
Treba mi pomoć ako može neko da mi pomogne???Dok sam radio s ISO Power fleška mi je bila na kompu a iz ISO Power sam obrisao sve virtualne jedinice, tako da sam izbrisao i flešku tj.ne prikazuje mi auto play, ne mogu da vidim šta ima unutra.Fleška se vidi kod sat ali na desktopu ne, nadam se da ste razumeli šta sam hteo da kažem.Međutim kad tu istu flešku stavim na drugi komp. ona pokazuje Auto Play.Kako da povratim flešku i na mom komp.da se vidi Auto-Play.Hvala!!!!Da dodam od danas se ne vidi ni pored sata na nijednom komp.Ustvari čačkao sam prpiltes i iskljucio da se vidi na računaru, sad kad ubodem fleshku ona se samo upali i udmah se gasi.Pomagajteeee!!! ako neko može. HVALA.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Koliko sam te razumeo tebi se fles ne vidi u My Computer:???:Idi u Control Panel i klikni na Add Devices(ubaci fles) u tom prozoru ce ti se pojaviti fles i onda prati uputstva.(next......)Ovako sam ja vratio moj fles na XP-u:acute:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
85
Tačno ne vidi se u My Computer a moj compa je Windows 7 i ne postoji Add devices ali snašao sam se i našao sam kad sam ušao u my comp. desni klik/properties/Hardware/Device Maneger i nisam mogao da ga nađem. Mogu vam reći da se ta ista flesh_ka da se vidi u My Comp. i otvori Auto play,međutim kad sam stavio UZB kabl za mob.očitao je i auto play tako da je ok priključak na mom kompu.Da rezimiram ne razum kako je to moguće da moja flesh_ka ne radi na moj comp. na drugi radi a kad stavim drugu flesh_ku ona radi normalno.Ne znam šta da radim pomozite mi ako možete.HVALA!!!
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
85
I ovo da se nadovežem flash_ka mi je bila u comp. kad sam brisao virtualne drive tad sam i nju obrisao.Da li to ima neke veze??? Kakva je preporuka!!!
 
Natrag
Top