Flash video lag

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Zdravo drugari, jel može neko da reši ovaj problem?

Pojavljuje mi se lag odnosno kočenje snimka na svim snimcima na internetu gde pušta flash player...

Na Youtube-u nema lag-a jer može da se stavi da pušta preko html5...

Probao sam Chrome, Firefox, IE i na svakom browser-u isto...

Probao sam da tražim na Google-u rešenje pod 'flash video lag' i pokušao sam da uradim neke stvari koji su drugi uradili da bi se rešio problem al nisam naišao ni na jedno konkretno rešenje...

Ovo je moja konfiguracija...

dFy9xDk.jpg
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Nema konkretnog resenja. Mozes se igrati i isprobavati hiljadu stvari, menjati browser-e, reinstalirati OS, menjati parametre konekcije, verzije flash-a, iskljucivati anti virus... i mozda flash pocne da radi sam od sebe bar na neko vreme. Bezbroj korisnika je pocelo da se zali a nemoguce je da su svi odjednom napravili gresku. Da je u pitanju laptop umesto tvog desktopa preporucio bih ti da ga odneses negde gde je drugi internet provajder ali ovako to nije zgodno. Racunar ti je dovoljno jak da gura flash bez problema a predpostavljam da ti je i internet dovoljno brz da bar teoretski ne predstavlja usko grlo.
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Hvala ti na odgovoru, ne znam koji je uzrok toga...

Jednostavno, kad skinem klip sa youtube-a ili nekog drugog sajta, snimak ide besprekorno...

Maksimalna brzina je 10Mb/s
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pokusaj sledece ako hoce ,povecaj bafer za flesh player ili
promeni hardversku akcelaciju,ali probaj sve odvojeno i resetuj browser.
--Desni klik na flash player prozor,pa Settings i u folderu promeni velicinu "local storage",znaci povecavaj ili smanjuj,experimentisi .
--Desni klik na flash player prozor,pa settings i u tabu Display,stikliraj "Enable Hardware Acceleration",u slucaju da je ovo aktivno ti destikliraj ovu stavku i restartuj browser.
Oba ova stosa primeni nezavisno,
da resenje jedne mogucnosti ne zaseni stavku koja je fino radela.
 
Natrag
Top