Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
163
zna li neko koji program se koristi za skidanje filmova sa linkovima "fileserve",ja inace koristim CryptLoad a on ove linkove ne registeuje!!!??wacko2
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Nazalost jos ni Jdownload ne reg fileserve..........Jos malo cemo sacekati i to ce se promijenitii
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
to nije istina. ja sav download preko fileserve linkova radim sa jdownloaderom. jedino sto moras biti pored kompa i za svaki naredni link ukucavati sifru koju ti da, i onda on skida najnormalnije kao i sa svih ostalih servera.
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
110
Ja koristim FreeRapid Downloader, on skida sve linkove, verifikuje ih i krene sa procedurom downloadovanja, ali zahteva da pre gotovo svakog skidanja ukucaš captcha tekst sa fileserve servera, tako da je poprilično beskoristan, ako želiš da da se neki fajl od 20 delova downloaduje preko noći...
 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
163
Ja koristim FreeRapid Downloader, on skida sve linkove, verifikuje ih i krene sa procedurom downloadovanja, ali zahteva da pre gotovo svakog skidanja ukucaš captcha tekst sa fileserve servera, tako da je poprilično beskoristan, ako želiš da da se neki fajl od 20 delova downloaduje preko noći...

Upravo to i zelim-da ne moram da budem pored kompa prilikom skidanja,(imam prilicno puno drugih obaveza) pa sam mislio da ako neko zna za program slican CriptLoadu koji bi to odradjivao sa ovim linkovima da me u to uputi, u svakom slucaju hvala svima na trudu
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top