Fiksiranje 1Channel addona u XBMC

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
FIKSIRANJE 1Channel SAJTA I XBMCHUB…Maintenance


FIKSIRANJE 1CHANNEL


U poslednje vreme 1Channel (sajt sa ogromnom bazom filmova i serija)radi azuriranja veb stranice i odrzavanjea koja uzrokuju da se javljaju cudne greske i prikaz starih filmova kao noviili da sajt nije dostupan.Maintenance je alat koji popravlja i fiksira te greske...Kada vam cudno radi 1Channel ili neradi onda pristupite fiksiranju na sledeci nacin.....

Startujte XBMC a zatim u deku Videos.....broj 1,kliknite misem na Add-ons....broj 2

4zQJ6Vc15.png


Zatim u adonima nadjite XBMCHUB…Maintenance i kliknite misem na njega.....broj 3

VZGTnzwJ.png


Otvorice se zatim meni ovog addona sa puno opcija a vi kliknite misem na Fixes.....broj 4

am8pOPFyS.png


Zatim kliknite misem na Fiksator to jest komandu 1Channel Domain Fix a imateposlednji u nizu i subtitle fiksator na 1Channal sajtu ...broj 5

vg7Mb.png


sacekajte da se proces fiksiranja obavi do kraja ,zatik cete po zavrsenom fiksiranju kliknuti misem na OK,i restartovati vas XBMC i posle ponovnog startovanja ovog alata trebalo bi da proradi 1Channal....


XBMCHUB…Maintenance

Kada je rec o ovome izvanrednom alatu pa evo par reci i o njemu.Sattoji se iz vise delova i to How to Videos gde mozete odgledati mnoge video tutorijale o XBMC kao i nacin na koji da instalirate addone,resite raznorazne greske ....
5cZBaVD.png


Pomocu alata Maintenance mozete downloadovati razne pomoci ,sve repositorie,UK plugine,zatim da obrisete zakonacno addone iz XBMC(brisanje ne deinstaliranje),zatim da obrisete repositorie,skinove,zatim brisanje raznih pakovanja,kras logove.....sve u svemu odlican alat ....

3JkX.png


Deo Fixes sam vec opisao ,dakle fiksiranje sajta 1 channel i hulu sajta kao i prevoda kod 1Channel....

ZYfC9MWsi.png


Tweaks deo se sastoji iz raznih pomoci za XML to jest gotovo sve sto se odnosi za XML a vezano za XBMC.Takodje ima i omogucen download wallpetera i ikona kao i rad JDownloadera u Navi X programu za download materijala......

nBHW7zqus.png


Developer Tool izbegavajte jer na pocetku dobijate upozorenje pruku te potrebna su podesavanja da odradite i ako niste sigurni nemojte ni pokusavati...

Xy0wWrD.png


Pomocu alata Home Screen Shortcut mozete na brz i jednostavan nacin kreirati precice addona na glavnoj stranici za svaku podgrupu ponaosob...Ja sam objasnio kreiranje precica iz Settinga XBMC a ovo je brzi i preci nacin....

yu600.png


Kreirane precice.....

YsLED.png


Fusion instaler deo vam omogucuje da skraceno instalirate Fusion koji sam ja objasnio kako manuelno instalirati.Pomocu ovog alata mozete instalirati downloadovani Fusion u zip formatu.......

Cub8EJW3.png


Upload Log File je deo u kome ako imate gresku u XBMC pogotovu vezanu zalog file mozete poslati odgovornima na njihovom sajtu kao i kompletan log file da uploadujete.Potrebno je da upisete validnu vasu mail adresu i dobicete link gde cete biti obavesteni o vasem problemu kao i nacinu otklanjanja......

6k4OWQ.png


U HELP delu dobijate samo info reklamu.....

FJ25kNsM.png
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2012
Poruka
314
Radi li 1Channel kome i ako moze savjet kako da popravim probao sam preko onog fixa al nisam uspio
hvala
 
Natrag
Top