Feng-šui za Ovena?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Feng-šui za Ovena?

michael-owen-1509636020100105062035.jpg


Džefri Bojkot, nekadašnji engleski kriket-igrač, posavetovao je Majkla Ovena da proba metodu feng-šuija kako bi dospeo u formu koja će mu omogućiti poziv Fabija Kapela za Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi.
Bojkot, inače navijač Mančester Junajteda, tvrdi da mu je ova kineska metoda pomogli u borbi protiv raka i veruje da bi mogla da pomogne napadaču “Crvenih đavola” da se vrati u formu koja ga je krasila u periodu kada je tresao mreže u dresu Liverpula i engleske reprezentacije, za koju je odigrao 89 utakmica i postigao 40 golova.

Oven nije engleski reprezentativac još od marta 2008. godine, najpre zbog toga što je bio povređen, a kasnije nije bio u planovima Fabija Kapela.

“Pisao sam Majklu Ovenu i rekao mu da razmisli o feng-šuiju. Nije mi odgovorio, ali, ako bude to uradio, pomoći ću mu da stupi u kontakt sa ljudima koji su eksperti za feng-šui. Meni je ovo pomoglo kada sam se lečio od raka”, rekao je Bojkot, pritom dodavši:

“Oni koji ne znaju ništa o feng-šuiju misle da su to gluposti, ali u mom slučaju je delovalo.“
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Ma nemoze njemu pomoci da podigne formu ni carobni stapic,a kamoli feng-sui.Nije los igrac,al ga je pregazilo vreme i povrede.
 
Natrag
Top