Fejsa: Ne dotiču me priče o prodaji!

Član
Učlanjen(a)
04.07.2009
Poruka
283
Ljubomir Fejsa, iako nije nastupio za Partizan u mečevima protiv Rila, ponovo je u centru pažnje srpskih medija. Javnost je u petak uzburkala informacija da se fudbaler crno-belih nalazi pred izlaznim vratima kluba iz Humske ulice. Mladi reprezenativac Srbije kaže da ga te priče ne dotiču i da nije čitao novine...

- Nisam čitao. To me ne dotiče - kratko je prokometarisao Fejsa, koji je skrenuo pažnju na dobru atmosferu u ekipi. - Atmosfera je dobra, spremamo se za narednu utakmicu koja nas očekuje. Znamo da je protivnik snažniji i ozbiljniji od Rila. Idemo na Kipar da ostvarimo što bolji rezultat .

Svesni su fudbaleri Partizana da će im prolazak u četvrto kolo kvalifikacija obezbediti takmičenje u Ligi Evrope. Ali, baš kao i svi u klubu, tako i Fejsa ističe da je prvi cilj Liga šampiona.

- Tačno je da ćemo obezbediti Ligu Evrope, ali mi hoćemo da stignemo do Lige šampiona. To nam je prvi cilj.

Vezista crno-belih ističe da se posle svakog treninga sve bolje oseća.

- Zbog obaveza prema mladoj selekciji imao sam malo vremena za odmor i nisam od početka trenirao sam ekipom. Sada mi se vraća svežina i svaki dan se osećam sve bolje.

Nesnosno visoke temperature koje su zahvatile Srbiju otežavaju rad fudbalerima Partizana. Ipak, tropske vreline donele su i nešto pozitivno pred gostovanje na "užarenom" Kipru...

- Vetar nas je malo ohladio na ovih 40 stepeni. Ali, visoke temperature su u neku ruku i dobre jer nas na Kipru očekuje velika vrućina pa taman malo da se naviknemo - zaključio je Fejsa.;)
 
Natrag
Top