Farma: Sukobili se Bane i Boki

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Na imanju u Lisoviću kulminirao sukob između Bokija 13 i ovonedeljnog gazde Baneta, maneken fizički nasrnuo da Makedonca

spek-farma_310x186.jpg


NETRPELJIVOST između Bokija 13 i Baneta, koja već danima potresa „ružičasto imanje“, kulminirala je u ponedeljak uveče kada je maneken fizički nasrnuo na makedonskog transvestita. Posle učestalih prozivki na račun njegove seksualne orijentacije, koju Boki često dovodi u pitanje, Banetu su popustile kočnice tolerancije. Bilo je dovoljno da mu šoumen nekoliko puta dune dim u lice da bi ga maneken udario po ruci i tom prilikom opržio cigaretom.

- Boki, kada ti je neko poslednji put *ušio? Znaš li uopšte kakav je to osećaj? – pitao ga je Bane.


Makedonac se u početku pravio da ne razume šta ga je maneken pitao, a zatim je uzvratio kontra pitanjem:


- Je l` hoćeš ti da po*ušiš? Naravno, cigaru. Napolju ćemo da vidimo ko će kome da po*uši.


Ogorčen Bokijevim bahatim ponašanjem, Bane je izneo teoriju o tome da Jovanovski nikada nije imao seksualni odnos, te da sumnja da bi iko poželeo da bude sa njim.


- Ti si nesrećan dečko. Pogledaj se, bre, na šta ličiš. Sumnjam da bi neka devojka ili muškarac pristali da spavaju sa tobom. Pretiš da ćeš me raskrinkati. Srećan sam što privlačim gej muškarce. Na mene se bar lože – razjario se Bane.


Boki je, čini se prvi put, ostao bez reči na Banetovu konstataciju, pa je samo kratko prokomentarisao da ne veruje u ono što čuje. Maneken je otkrio Katarini da zna Bokijevu tajnu iz spoljnog sveta i da bi mu bilo bolje da ga više ne čačka, ako ne želi da sruši misteriju na kojoj je izgradio karijeru.



Izvor:novosti
 
Natrag
Top