Farma: Nemanju će da služe Dragana i Maca

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Farma: Nemanju će da služe Dragana i Maca

Gazda je ove nedelje pored sluga Dragane i Mace, birao i mladence za zadatak "Tradicionalna svadba".

v167913p0.jpg



"Prvi želim svima da se zahvalim što me poštujete kao gazdu! Izvinjavam se što se nisam sredio jer sam umoran od toga da se stalno branim i da branim ugled moje devojke...", počeo je gazda govor koji se malo odužio.

Nakon što je održao monolog nemanja je doneo odluku i za sluge ove nedelje odabrao bivšu devojku Draganu i Macu.

"Odabrao sam vas je ja mislim da tako treba biti!"

Dragana je rekla da je ovo i očekivala jer on i njegova devojka ne mogu da ga podnesu njeno prisustvo na Farmi.

Maca je bio saglasan sa gazdinom odlukom jer do sada i nije bio sluga i ovo mu neće teško pasti.


Svadba, svadba

v167913p1.jpg


Nemanja je pre nego što je odredio sluge, "iz šešira" izvukao Milenino i svoje ime pa će tako njih dvoje biti mladenci. Prema odluci Zadruge Dejan će kao kralj da "kruniše" brak.

Pored priprema za svadbu, prvi gazdin zadatak je sređivanje domaćinstva, a farmeri moraju da počnu od cveća u dvorištu koje je u potpunosti zapušteno pa se od narasle trave i ne vidi.

Prošla nedelja, kada je Firči bio gazda, je prema Prokinim rečima bila katastrofalna i "ne sme da se ponovi".

Nemanja je poslušno klimao glavom dok je Proka kritikovao, obećavši da će farmere "upregnuti", da će koze musti svaki dan, hraniti zečeve, prasićima redovno sipati vodu...

"Ovo je sramota na šta liče svinje. Sram vas bilo", kritikovao je Proka.

VIP seljaci su dobili kritiku i za neuredan ulaz u kuću, jer Farma mora da blista - spremaju tradicionalnu svadbu, gosti će da dođu...


Izvor: Mondo
 
Natrag
Top