Facebook venčanje

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Facebook venčanje


Raskinuli su pre 27 godina, zatim se ponovo pronašli na sajtu Facebook i sada planiraju venčanje.

v161259p0.jpg


Pol Iton (56) i Don Pitman (48) upoznali su se i zavoleli 1982. godine. Bili su u vezi godinu i po dana, ali su raskinuli jer je Don, koja je tada napunila 21 godinu, mislila da je previše mlada da se obaveže na brak.

Oboje su se u međuvremenu venčali sa drugim ljudima i dobili decu. Onda je 2008. Iton otvorio profil na Facebooku, i pronašao fotografiju Don sa letovanja.

"Bila sam u Americi, i moja nećakinja je okačila slike na sajt. Pol me je odmah dodao u prijatelje. Da nisam imala Facebook profil, verovatno nikada više ne bismo stupili u kontakt", rekla je ona za "Dejli mejl".

"Tog dana sam otvorio profil, i ni sam ne znam zašto sam ukucao Donino ime. Našao sam njenu stranicu, pogledao fotografije, i počeli smo da razgovaramo", rekao je Pol.

Njih dvoje su se ponovo sreli na novogodišnju noć, i emocije su buknule nakon skoro tri decenije. Shvatili su da su oboje sada razvedeni, i da ništa ne stoji na putu njihove ljubavi.

Pol i Don venčaće se 20. marta u Eksmautu.


Izvor: Mondo
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
...ni sam ne znam zašto sam ukucao Donino ime

Sigurno

Jedan od primera kad neko laže samog sebe...ali neka ga, zaljubljen čovek :)

Valjda se nisu mnogo zarazili FB-kom, da ne bude kao sa onim likom ... "Samo čas da javim društvu na Twitter"... pa da priča dobije još jedan zaokret. Valjda nije tako :-|
 
Natrag
Top