F1 - Ranije sezone

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Nisam mogao da verujem kada sam video da na forumu nema Formula 1 :$

Dakle krecemo :D

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Barikelo umalo rasplakao Masu
24. avgust 2009.


00008487.jpg


Felipe Masa iz određenih razloga nije ispratio dešavanja pre, za vreme i posle trke za VN Evrope u Valensiji, ali mu je bilo neobično drago kada je saznao za gest njegovog sunarodnika i pobednika trke Rubensa Barikela. Toliko drago, da je skoro zaplakao.

Naime, pilot ekipe Bron GP je na vrhu svoje kacige ispisao poruku: "Felipe, vidimo se uskoro na stazi" koja se jasno mogla uočiti po izlasku Barikela iz svog jednoseda neposredno nakon prve pobede u sezoni, desete u karijeri.

- Kada sam čuo da je to uradio odmah sam ga zvao, prvi put bezuspešno, jer je imao sastanak sa ekipom, ali sam iz drugog pokušaja uspeo da ga dobijem. Zahvalio sam mu se na svemu što je učinio za mene i čestitao mu na pobedi. Kada sam video natpis na kacigi samo što nisam zaplakao - rekao je Masa, koji se u rodnom Brazilu oporavlja od povreda zadobijeniih na prethodnoj trci u Mađarskoj kada ga je tokom vožnje pogodila opruga koja je otpala sa Barikelovog bolida.
 

ATI

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
221
Di Montecemolo agituje da se od 2010 godine dozvoli da ekipe imaju po 3 automobila na stazi i kaze da bi bez ikakve dileme jedan poverio Mihaelu Sumaheru koji i pored odustajanja od trke u Valensiji nije odustao od povratka u F1.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
pa to znaci da bi bilo mnogo vise formula na trkama :D
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.685
U vezi Formule 1

Ja sam mogao da pokrenem,kao što sam krenuo sa GP,ali znaš i sam da sam napisao što šta na mom postu (ostala mesta)....znaš već,pa ko velim,čekam da neko pokrene F1,a ja ću i dalje da pratim motore,Rosi Lorenco i ostatak...
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Jedna od retkih trka koju sam kolko tolko gledao. Nema šanse da ja sedim 60 krugova uz TV wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
F1 pratim.... ne uvek, ali cesto i zacudio sam se kada sam video da nema topic :$
 

ATI

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
221
Pre odlaska Shumija u penziju nisam nikad propustio trku F1, a sad cesto i zaboravim da se vozi :)

NAJBOLJI
[YOUTUBE]fUxRQfOaq4E[/YOUTUBE]

Prvi do najboljeg
[YOUTUBE]zDtNS65S6S0[/YOUTUBE]
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Bron ne menja tim koji dobija

Bron ne menja tim koji dobija
26. avgust 2009.


00008579.jpg


Ros Bron je nagovestio da nema nameru da menja tim vozača koji se sjajno pokazao u debitantskoj sezoni ove ekipe u formuli 1. Prvi čovek tima je u intervjuu za švajcarski motosport magazin izjavio da ne postoje razlozi zbog kojih Dženson Baton i Rubens Barikelo i sledeće sezone ne bi vozili za Bron.
Tridesetsedmogodišnji Brazilac Barikelo je prošle nedelje u Valensiji ostvario prvu pobedu u ovoj sezoni i izbio na drugo mesto u šampionatu, odmah iza klupskog kolege Batona. Bron se nalazi u vođstvu i u plasmanu konstruktora.


- Uvek ste okrenuti budućnosti, ali ako i u sledeću godinu uđemo sa Džensonom i Rubensom, sigurno ćemo biti veoma uspešni. - rekao je izvršni šef ekipe Nik Fraj.
Šampionat formule 1 nastavlja se već ovog vikenda trkom za Veliku nagradu Belgije na stazi Spa Frankošamps.
 
Natrag
Top