Extra addoni za gledanje sporta u xbmc

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
serbianforum.org/threads/p2p-streams-addon-acestream-and-sopcast.491693/

ovo je ekstra addon, slika je perfektna, zaista pravo uzivanje za gledanje samo moja zamerka da nema dovoljno manjih, nepopularnih utakmica. Extra addon za one koje zele u vrhunskoj slici uzivati u najboljim utakmicama.

[url]http://serbianforum.org/threads/sports-devil-addon-xbmc.492129/[/URL]
evo i drugog addona, sa dosta vecom ponudom, uzima streamove sa najvecih sajtova ovog tipa, poput wiziwiga, live.tv vipbox..itd ima opciju hightlightsa svih utakmica, sve je lepo rasporedjeno, jedino je mana sto slika nije idelna na svim utakmicama to jest ne mogu se sve slike naci u hd. Ima torrent-tv.ru listu u sebi bez ikakve registracije, idealno...
Sve u svemu sklop ova dva addona je izvanredan.
Pozz
 
Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
591
Odličan je ovaj drugi addon Sports Devil, odgovara mi u potpunoti mada neće da otvara strimove sa svakog sajta, tip Livesporthunter, vipbox ali ok, otvara sa drugih. Imam sporiji net tako da mi odg ovo a i bolje strimovi idu nego kada gledam u browseru. ;)
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Odličan je ovaj drugi addon Sports Devil, odgovara mi u potpunoti mada neće da otvara strimove sa svakog sajta, tip Livesporthunter, vipbox ali ok, otvara sa drugih. Imam sporiji net tako da mi odg ovo a i bolje strimovi idu nego kada gledam u browseru. ;)
Samo uzivaj, ja sam pisao u prezentaciji sport devila njegove pluseve, ima velika ponuda i ne radi sa svakog sajta svaka utakmica ali u celokupnom addonu mora imati najmanje dva strima koja rade.
 
Natrag
Top