Externi monitor i laptop

Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
24
Molim za neko strucno misljenje ili sopstveno iskustvo vezano za koriscenje externog monitora kao osnovnog za laptop. Naime imam HP Pavilion tx 1000 i potreban mi je monitor od min 17 incha radi nekih radova pa me interesuje dali to dodatno ce opteretiti neke resurse i graficku karticu ako budem koristio externi monitor kao osnovni. Nisam mogao ovu temu nigde pronaci pa se izvinjavam ako postoji i molim za njenu adresu a ujedno se zahvaljujem svima koji odvoje malo vremena da mi odgovore. Poz.
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2011
Poruka
336
Ja tako koristim već nekoliko godina, doduše ne svojom voljom već zato što sam oštetio monitor laptop-a, ali svejedno, kod mene radi bez ikakvih problema, a i nema razloga da ne radi ili stvara probleme grafičkom čipu.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Nece smetati sigurno. Silom prilika, poznanici sam tako podesio jer je na njenom lap topu otisla neka dioda za displej, sta znam i ne vidi nista na kad se ukljuci lap top. Nakon sto sam ga stavio na obican monitor radi sve bez problema, i to jako dugo. Da dodam da nema ni bateriju pa koristi ga non stop na punjacu :D
 
Natrag
Top