Evrosong: Norvezani pobednici

Član
Učlanjen(a)
14.05.2009
Poruka
53
Norvežanin Aleksander Ribak sa 387 bodova trijumfovao je na 54. „Evrosongu" u Moskvi! Finalno veče najvećeg evropskog muzičkog takmičenja završeno je bez iznenađenja - pobedio je apsolutni favorit. Oslo je unapred organizovao pobedničku paradu, u kojoj će danas Norvežani marširati po taktovima pobedničke pesme „Bajka"!
Norveškoj je bilo veoma bitno da jubilarni 55. „Evrosong" bude održan u Oslu. Naime, u istoriji takmičenja Norvežani bi trijumfovali jednom u deset godina, a ove godine uhvatili su poslednji voz u ovoj deceniji. Oni već najavljuju spektakl 2010. godine!




Kako je glasala Srbija???
Danska 1
Rumunija 2
Francuska 3
Azerbejdžan 4
Hrvatska 5
Grčka 6
Malta 7
V. Britanija 8
Norveška 10
BiH 12





Izvor: Press
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Jedan od najlosijih Eurosongova do sada :beee: Ovo postaje smesno koliko ovo takmicenje postaje politicki nastrojeno. Zato nisam ni hteo da ga pratim!
 
Član
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
84
Pa u pravu ste. Ali ne mozete reci da je ova losa, jer je pesma stvarno zasluzila pobedu. Svaka mu cast :) A ne kao naš klošar glavati..
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Ja i dalje ne mogu da verujem koga smo mi poslali da nas predstavlja na Eurosongu :fool: Eeeeee..... Marko Kon(j)....... Glavonja cupavi!!!!

Mi smo tamo bili pajaci, najsmesniji ubedljivo. :fool:
 
Član
Učlanjen(a)
03.05.2009
Poruka
134
Kolko nisko smo pali ove godine na eurosongu, pa ja ne mogu da verujem. Sve sve, pa i mene da su poslali, bolje pi prosao nego onaj Marko Kon(j), kao sto je spomenuo kolega gore. Pa stvarno je KONJ, kad glupa glupa glupa pesma, pa ja ne znam vise... Zasluzno smo ispali, al zasluzno!
 
Član
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
84
Ma užas bre. Ja baš navijao za OTP bend :( Ali nema veze, mogli su i Anu NIkolić da pošalju barem sise da pokaže.. Možda dobije koji bod :D
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
123
Realno, Danci i Norvežani su u početku dominirali. A Norvežani zasluženo odneli pobedu...

Mene je sramota bilo, kad' sam video na šta liči srpska pesma. Bilo mi krivo što uopšte navijam za njih. :(
 
Natrag
Top