Šta je novo?

Eset - Nod 32 (sve ovde)

Član
Učlanjen(a)
16.11.2009
Poruka
194
Na linku ispod mozete dobiti licencu na email

[Hidden content]
Zahvaljujem na linku.
Koristio "10 minute mail" za svaki slučaj (možda dodaje mejlove na neku spammer listu), kod prvog primljenog mejla mi se učinilo da mora da se plati u Bitkoinima, međutim klikom na link za licencu dobija se broj licence, aktivirao najnoviju verziju (doduše, sa Eset Smart Premium uradio je downgrade na Eset Internet Security, ali je bitno da funkcioniše ažuriranje).

Član
Učlanjen(a)
25.10.2010
Poruka
129
Ja iz znatizelje instalirao eset internet secyrity dobio licencu sa linka i aktivirao eset.Dobio period vazenja do 2024.Update virusne baze zapoceo proces medjutim odmah pocelela obavestenja ukljuci parental control postavi pin.Ja vratim sve postavke na default u jednom momentu pojavila se opcija za restart da bi se usvojile postavke ja restartovao racunar kod novog pokretanja dobijem crveni eset:)licenca nije u funkciji.J se vratim starom oprobanom receptu od @hyperactiva eset fix i dobijem licencu na 90 dana s tim sto upisem i potvrdim fake mail:).Licno misljenje za mene bolja varijanta [email protected] lepo je imati drugare koji bukvalno pomazu svima nama koji se malo teze snalazimo da imamo free antivirus koji se placa.

Član
Učlanjen(a)
16.08.2012
Poruka
42
Ljudi, evo vam resenja da aktivirate na 90 dana, pa po isteku opet i opet. Sve u krug.
Sve je lepo objasnio @HyperActiv:
Dali radi ova opcija i dalje? Istekao mi prvi period od 90 dana, startao Eset fix u safe modu, međutim kad se vratim u normalni mod Eset mi ne daje mogučnost registracije, već samo ono..unos lic. ključa itd

Član
Učlanjen(a)
25.10.2010
Poruka
129
Da li imas mogucnost da izaberes opciju za free trial licencu.Ako imas samo upucaj neki fake mail i potvrdi ga.i dole samo izaberes opciju aktivacije.

Učlanjen(a)
02.11.2020
Poruka
48
Stvarno ne znam kakve vi licence ocekujete. Za dzabe na godinu, dvije ili tri. Nema vise, prosla su ta vremena. Koristi ovo. Mijenjaj svaka 3 mjeseca.

To
Stvarno ne znam kakve vi licence ocekujete. Za dzabe na godinu, dvije ili tri. Nema vise, prosla su ta vremena. Koristi ovo. Mijenjaj svaka 3 mjeseca.

sasvim dovoljno...Hvala