Šta je novo?

Eset - Nod 32 (sve ovde)

Član
Učlanjen(a)
16.11.2009
Poruka
188
Probaš pa će ti prvo ponuditi da prihvatiš ili odbiješ promenu ako je ključ za drugu verziju. Probao jedan od ključeva, za ESS je, ali kako imam još 17 dana trial za ESS Premium, ostavio sam taj trial, jer ovi ključevi svakako budu otkazani posle nekoliko dana, bar je takvo dosadašnje iskustvo.

Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
4.313
Probaš pa će ti prvo ponuditi da prihvatiš ili odbiješ promenu ako je ključ za drugu verziju. Probao jedan od ključeva, za ESS je, ali kako imam još 17 dana trial za ESS Premium, ostavio sam taj trial, jer ovi ključevi svakako budu otkazani posle nekoliko dana, bar je takvo dosadašnje iskustvo.
Ne koristim ja Eset proizvode, pitam zbog drugih korisnika. Praksa je da se napise za koji program su kljucevi, da se ne pogadja.

Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
42
Postoji li uopšte validan serijal u današnje vrijeme a da je džabana :):)

Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
214
Pa naravno da radi, ali treba neko da procita sta se pise u temi i da to primeni.
Ja koristim tu varijantu.

Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
6
Postoji opcija registracije ESET-a na 90 dana, trial na 90 dana. To jos uvijek sigurno radi. Kad vam istekne ESET treba restartovati racunar i uci u SAFE MODE.
Tamo pokrenuti ESET FIX bat skriptu. Ponovo restartovati u normalan rezim rada i ESET registrovati preko bilo kakvog, moze i lazni email. Email cak ne morate ni da napravite, mozete bilo sta da napisete, moze i nepostojeci email. Na primjer [email protected]. :DAutomatski se ESET registruje na 90 dana. Najbitnije je iz SAFE MODE pokrenuti ESET FIX skriptu.

Link za email:
Link za ESET FIX bat skriptu:

[Hidden content]

U sklopu ESET FIX skripte je i skripta za olaksani ulazak u SAFE MODE . Dvoklik na SAFE MODE i racunar ce se restartovati i uci u SAFE MODE.
Ovo stvarno radi. Bolje je od bilo kog kljuca. 3 meseca. 2 minuta posla. Sjano.