Era: Boki, okreni guzu!

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Era: Boki, okreni guzu!

Folk pevač počeo da muva transvestita otvoreno mu nudeći seks.

1232Damir-Dervisagic.jpg


Eri Ojdaniću teško pada seksualna apstinencija u kući Velikog Brata.

Pošto nijedna od dama nije rada da mu „pomogne“, najveći šeret srpske estrade sve svoje erotske misli usmerio je ka makedonskom transvestitu. Ali ne samo misli!

- Okreni guzu, pališ me! Dobar si, nema šta! Imaš dobre nogice. Razmisliću da li da upotrebim svoju „raketu“! Sada trenutno miruje. Imam opasnu raketu! - oblizivao je Era usne razrogačeno gledajući u Bokijevu pozadinu.

Bojan se samo slatko nasmejao na dobacivanje i mrmljajući nešto sebi u vrat nastavio da vrcka oko Ojdanića, podižući haljinu da bi mu što bolje pokazao butine. Era ovakve provokacije neće izdržati. Garant! Ostalo je još desetak dana... Do svršetka. Velikog Brata.

Džej: Vidi se da je onaj buca derpe!

Pre dve godine Boki je upoznao Džeja u bekstejdžu „Grand festivala“, a omaleni pevač ga je sa osmehom pozvao da poziraju fotoreporterima.

- Dođi kod čika Džeja! Ovo je moja nova devojka, posle je vodim kući - rekao je Džej privijajući glavu uz Bojana.

Nešto kasnije, u intervjuu za jedan nedeljnik, Ramadanovski više nije „zaljubljeno“ govorio o Bokiju:

- A, onaj buca! Pa, dobro, vidi se da je derpe, verovatno. Ma, šta verovatno?!


Izvor: Kurir
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Eto, sjaj i beda napaćene Srbije... A deca i omladina našli šta da gledaju, gomilu ispraznih likova koji dve prostoproširene rečenice ne znaju da sastave...
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2010
Poruka
64
na sve nacine sam se borio protiv neprimerenih tv i nasao nacin
otkazao kablovsku i stavio antenu bez pojacivaca tako da gledam samo rts1,rts2
 
Natrag
Top