Era: Anabela i Mladen se kundačili!

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Era: Anabela i Mladen se kundačili!


Folker svu noć pratio šta se dešava u krevetu između pevačice i manekena, a ujutru ponosno otkrio ostalim ukućanima da se jorgan pomerao gore-dole.

Thumb_1214_35.jpg


Oka Era nije sklopio. Čkiljio je u mraku svu noć pokušavajući da svojim veštim voajerskim pogledom razazna šta u krevetu rade Anabela i Mladen.

Kanda je bilo seksa, zaključio je pred zoru, nestrpljivo iščekujući da se ostali ukućani probude.


- Jorgan se pomerao gore-dole, njih dvoje se izgleda kundače! - sav podbuo otkrio je novosti Divni Karleuši i skoro u dahu nastavio:

- Oči su mi cele noći bile kao kafanske sarme. Posmatrao sam da li Anabela ispod jorgana radi treću brzinu. Dežurao sam cele noći, ljudi moji. Možda je ona fina, ali Mladen je opasan!

- Ti voliš to da gledaš? - pitala ga je Divna, nekako ravnodušna na njegovo senzacionalno otkriće.

- Volim da gledam! Učio sam od najboljih - šeretski se nasmešio Era pokazujući pokretom glave ka Lepoj Lukić.

Kraljica narodne muzike nije se osvrtala na njegove provokacije, već je stala u Anabelinu odbranu.

- Ona je ozbiljna žena. Ima dvoje dece napolju, neće to raditi u kući - zaključila je ovaj razgovor Lepa.

Inače, u ovom voajerskom poduhvatu Ojdanić je imao pomagače, Boru i Aldena, ali su ga obojica ostavila na cedilu u odsudnim momentima - okrenuli su se na stranu i zaspali! Ostao je sam na straži. Voli, čovek, šta ćeš.


Izvor: Kurir
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top