EPG na analognoj tv kartici winfast 2000xp

VIP IPTV
Učlanjen(a)
21.09.2011
Poruka
1.067
Kako moze da se namesti epg na winfast 2000xp, imam WinFast PVR2 sto ide uz karticu, preko njega moze samo jedan fajl da se unese za EPG, pokusavao sam i preko MediaPortal ali nikako ne moze da nadje kanale, da li moze neko da mi preporuci neki program da moze i preko interneta da azurira EPG? Samo da podrzava analognu tv.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
EPG je funkcija za digitalni signal. PVR2 se koristi i za druge kartice koje imaju digitalni prijem pa zbog toga je tu i ta funkcija.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
21.09.2011
Poruka
1.067
ali meni radi epg kada ubacim jedan fajl , za jedan program , ali ne moze vise fajlova da se ubace, da li postoji jos neki program za analognu da moze sa internet adrese da skida epg ili vise liste za programe
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Zainteresovala me je tema pa sam resio da isprobam i sam to da uradim. Imam delimicni uspeh, sa vremena na vreme uspem da dobijem epg. Evo kako idi na opciju import xmltv data. Zatim unesi ovu adresu u windows explorer:
Kod:
[url]http://epg.serbianforum.org/epg.xml[/url]

Posle toga je potrebno povezati kanale sa odgovarajucim epg nazivom kanala, ukoliko ne zelis da ti se menjaju imana kanala, odstikliraj opciju overwrite channel name. Kanale povezujes tako sto kliknes na dve strelice u gornjem uglu epg ekrana, posle toga je potrebno povezati kanale i kliknuti na svaki kanal i zatim apply. Iz nekog razloga epg se izgubi posle nekog vremena, mouguce da neki cleaner koji koristim na racunaru uradi to. Ukoliko se epg izgubi ponovi postupak.
 
Natrag
Top