Elektricna sema za omamljivac riba-fish stuner na 12v

koje je vrste trafo i dati tranzistori na semi?

  • trafo

    Votes: 0 0,0%
  • tranzistori

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .
Učlanjen(a)
24.11.2012
Poruka
17
omamljivac.jpgPostovani elektronicari molim za objasnjenje i pomoc nek mi neko od vas objasni oko ove semice sto sam postavio na forumu Omamljivac riba ili na engleskom jeziku fish stunner skinuo sam je sa jedan strani sajt, interesuje me dalije tacna ili ne i koji su ovde TRAFOJI u pitanju ima ih dva komada koji su prikazani na semi i koji su njihovi podaci za izvode koji su obelezeni sa w1, w2, w3, w4, w5, w6, izlazne napone na sekundaru i tranzistore V1 i V2 (NPN) tipa bez oznake neznam koji su a diode VD1, VD2, VD3, VD4, VD5, VD6 su oznake 1N4007, oznaka (K) je rele. na izlazu bi trebao da bude impulsni napon oko 400v struja 1-2A frekfencija oko 40-80Hz, nadam se dobroj saradnji sa svim zajinteresovanim ucesnicima ovog foruma sa datim komentarima unapred hvala svima na pomoc oko ove seme kako bi mogo da sagradim lakse ovaj uredjaj i damije od koristi u esploataciji prilikom hvatanja ribe, nek mi se javu svi koji zele da saradnju samnom u vezi ovog uredjaja na E-mail: cecielectro@gmail.com moze ida mi se javi i oni koji imaju ili rade iste ili slicne uredjaje hvala.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
4
Zato u nasim rekama i nema ribe kad ih vi tako tamanite. To je protiv zakonito i zamolio bih te da se ne bavis tim poslovima.
 
Natrag
Top