Ebay narucivanje/kupovina

Učlanjen(a)
13.08.2013
Poruka
1
Pozdrav svima
Zovem se Milos iz Batajnice sam i bavim se on-line narucivanjem

Radim narucivanje sa svih stranih sajtova, uglavnom to je vecina sa ebay-a... ali radim svaki sajt na kome postoji paypal nacin placanja....
sve sto treba da uradite Vi, jeste da nadjete to sto Vam je potrebno i da mi posaljete link, kad mi stigne mail u najkracem roku ce Vam biti odgovoreno koliko to iznosi da stigne u Srbiju.... Meni roba stize u Nemacku, posto tamo imam stan na koji narucujemo, i onda je saljem kolima, autobusom za Srbiju, posto vecina prodavaca nece da posalje u Srbiju, ima izuzetaka...
placanje se vrsi preko racuna ili dajete na ruke, kako je Vama lakse.. daje se 50% u napred kao garancija.. rok isporuke robe je od 7 dana do mesec, uglavnom stigne u roku od 2 nedelje ... nikad se ne zna... robu preuzimate kod mene ili Vam saljem express postom.. Cenu koju Vam kazem, to je cena koja ce biti kad proizvod stigne u Srbiju, nema naknadnog povecavanja cene.. u tu krajnju cenu su uracunati svi ostali troskovi, transport itd..
kao sigurnost dobicete od nas mail koji cemo proslediti o izvrsenom placanju...


Sajtove koje radimo su www.ebay.de i www.ebay.co.uk www.ebay.it www.ebay.at ( cene moraju biti u eurima ili funtrama, nikako dolar, posto to nije iz Evrope)
Radim i druge sajtove, ali je potrebno da mi posaljete link, da bi video da li mogu da kupim sa tog sajta

E sad za Ameriku, Kinu i Hong Kong, stvari narucujemo direktno na Vasu adresu, zato sto se u Nemackoj placa carina i do 50%... Mi vrsimo samo placanje, a artikal direktno ide na Vasu adresu i Vi rizikujete sa carinom...

Sto se tice licitacija, ja ih odradjujem dzabe, tj. ne uzimam u napred pare, pa da tek onda licitiram, vec ja odradim licitaciju, pa ako osvojim do sume koju ste mi vi rekli, ja Vam saljem poruku da je osvojeno, pa tek onda mi uplacujete 50% ili dajete na ruke

Sto se tice provizije: 50% u napred se daje za artikle kojima je ukupna vrednost do 120 eura, preko tog iznosa, dajete mi u napred pun iznos koji je na ebay-u Iznos minimalne provizije je 10 eura ... Potrebno je uvek kad nesto pronadjete da mi posaljete mail ili PP i ja cuVam odgovoriti koliko Vas to kosta :

Sto se tice licitacija, postoji mogucnost da Vi otvorite Vas nalog na ebay-u pa da sami pratite licitacije i da licitirate, da i Vama bude zanimljivo
icon_e_smile.gif

Kad odradite licitaciju, posaljete mi kasnije Vas user i pass i ja udjem i platim i saljem na adresu u Nemacku
icon_e_smile.gif

Radim i samo placanje, a da ne ide na moju adresu
icon_e_smile.gif
Pored paypal placanja, radim i bank transfer placanja.

Mail na koji mozete da me kontaktirate je:

e-narucivanje@hotmail.com

www.e-narucivanje.com

061/627-0678
 
Natrag
Top